İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal Proje Değil, ASOSYAL PROJE !

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar
Biz web masterların (adım atanların yahut bu işte usta olanların) bir çoğunun zamanı bilgisayar başında geçmektedir. İster istemez real hayattan kopup asosyal kişiler haline gelmeye başlıyoruz.Peki bizleri bu çalışmaları yaparken karşımıza ne zorluklar çıkıyor? Bazen sabahlara kadar çalışıyor,bazen bilgisayar başında uykusuz geçirdiğimiz günler hatta aylar oluyor.

Sesimizi duyurmanın zamanının geldiğini düşünüyorum. Bu düşüncemi(zi) somutlaştırmak adına ilk adımı atarak www.asosyaliz.com adresini aldım.

Projede yapılmasını planladığım;

Her web master (yada olma yolunda ilerleyen) kişiler sadece zamanının bir kısmını ayırarak BİZLER için 1-2 sayfa yazı yazmasını istiyorum. Bir kişi 2 sayfa yazı yazsa 100 kişinin 2 sayfa yazdığını düşünürsek 200 sayfalık bir kitap meydana gelecektir.Her yazıyı hazırlayan kişinin altında ismi geçecektir. İlk basım olacağı için yazılan kişi ve istenilen sayıya göre bir kitapevi tarafından kitaplarımız basılacak ve ilk sayımız olduğu için hatıra amaçlı kalacaktır. Eğer kitap ilgi görür ve olumlu yönden eleştiriler alınırsa kitap sayısı artırılabilir ve Kitabın 2. Seri yada 3. Serisi şeklinde yayımlamalara devam edilebilir.

Sizce böyle bir proje nasıl olur arkadaşlar? Nasıl bir site yapmam gerekir? Proje hayata geçirildiğinde sizce 1 saatinizi ayırarak gündelik hayatınızın bir kesitini yazarmısınız ?

Proje Hakkında Olumlu / Olumsuz Her Türlü Görüşünüzü Bekliyorum Arkadaşlar. Okuduğunuz için Teşekkür Ederim.

iletişim: [email protected]

PROJEMİZDE BİZLERE YAZILARI İLE DESTEK VEREBİLECEK ARKADAŞLARIMIZ:
Melis aJans

• Like
Reactions: ntr

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
güzel olabilir.

Dediğiniz gibi, wmlar bilgisayar başında saatlerini kaybediyor.

sağlık problemleri ise cabası. işin acayibi, tüm bunları bilmesine rağmen, yine de bırakamıyor :)

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel olabilir.

Dediğiniz gibi, wmlar bilgisayar başında saatlerini kaybediyor.

sağlık problemleri ise cabası. işin acayibi, tüm bunları bilmesine rağmen, yine de bırakamıyor :)

Yorumunuz için teşekkürler, aynen zarını bilmemize rağmen bir tutku gibi vazgeçemiyoruz. ve bu projede amaçladığım bu yönlerimizi düzeltmeye çalışmak ve bir nebzede olsa sesimizi duyurmak. :)

Asosyalligin doruklarına ulaştıgınız zaman depresyona giriyorsunuz. İnsan içine çıkmıyorsunuz sürekli evdesiniz.
Çok kötü birşey.
Evde çalışmayı hiç sevmiyorum. Rahatlıgına rahatta iş gibi gelmiyor insana.

Bir iş yerinde çalıştıgınız zaman fırça yersiniz patrondan müdürden disiplinli çalışırsınız daha iyi bence. Evde fırça yok birşey yok tabi rahat gelecek ama.

Tasarım işiyle uğraşıyorum bir özel firmanın ofisinde çalışıyorum şuan.

Bir arkadaşım var işssizlik maaşı baglanmıs işe gitmiyor eve kapatmış kendini.
Hiç dışarı çıkmıyor sadece ihtiyaç için markete gidiyor okadar eve kapatmış bir ruh hastası
TV bile izlemiyor okadar yani. Kaç senedir böyle yaşıyor.
Şizofren teşisi koyuldu artık dışarı çıkmaya çıkmaya her türlü psikolojik hastalık alıyor halini gidiyor.

Bir ara bende böyleydim koca bir ayda 1 2 kere dışarı çıkardım koca 30 günde yani düşünün.
İhtiyaçları kardeşim alıyordu dışarıdan bu çok ileri derecede asossyalik.

Eve birisi gelirse hiç odanızdan çıkmazsınız kendinizi kapatırsınız kapıyıda çekersiniz.
Yabani gibi kendi odanızdan dışarı çıkmazsınız gençlerde böyle oluyor.

aynen dediklerine katılıyorum. sanırım her web masterın bir dönem geçirdiği zamandır bu anlattıklarınız. bizler bu asosyalliğe tepkimizi göstermek, yaptığımız işin basit bir iş olmadığını kanıtlamak ve bu sorunları açmak için bu projeyi düşündüm yardımcı olabilecek herkese teşekkür ederim

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
hele şu feysbukmudur fuckbuk mudur Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın :mad: mark zukerbergide buldğm yerde ben ona yapacağımı biliyorum :mad: insanları ruh hastası yaptılar :( inşallah ya heklenir ya modası geçer

• Like
Reactions: ntr

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hele şu feysbukmudur fuckbuk mudur Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın :mad: mark zukerbergide buldğm yerde ben ona yapacağımı biliyorum :mad: insanları ruh hastası yaptılar :( inşallah ya heklenir ya modası geçer

amiiiinn :hihi::şekil:

yorumlarınız için teşekkür ederim. bizle beraber projeye destek vermek isteyen arkadaşlar konu altında belirtirseler kitapta kendi yazılarıda yer alacaktır. :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Asosyalligin doruklarına ulaştıgınız zaman depresyona giriyorsunuz. İnsan içine çıkmıyorsunuz sürekli evdesiniz.
Çok kötü birşey.
Evde çalışmayı hiç sevmiyorum. Rahatlıgına rahatta iş gibi gelmiyor insana.

Bir iş yerinde çalıştıgınız zaman fırça yersiniz patrondan müdürden disiplinli çalışırsınız daha iyi bence. Evde fırça yok birşey yok tabi rahat gelecek ama.

Tasarım işiyle uğraşıyorum bir özel firmanın ofisinde çalışıyorum şuan.

Bir arkadaşım var işssizlik maaşı baglanmıs işe gitmiyor eve kapatmış kendini.
Hiç dışarı çıkmıyor sadece ihtiyaç için markete gidiyor okadar eve kapatmış bir ruh hastası
TV bile izlemiyor okadar yani. Kaç senedir böyle yaşıyor.
Şizofren teşisi koyuldu artık dışarı çıkmaya çıkmaya her türlü psikolojik hastalık alıyor halini gidiyor.

Bir ara bende böyleydim koca bir ayda 1 2 kere dışarı çıkardım koca 30 günde yani düşünün.
İhtiyaçları kardeşim alıyordu dışarıdan bu çok ileri derecede asossyalik.

Eve birisi gelirse hiç odanızdan çıkmazsınız kendinizi kapatırsınız kapıyıda çekersiniz.
Yabani gibi kendi odanızdan dışarı çıkmazsınız gençlerde böyle oluyor.

bazı cümleler beni anlatmış, biz bu işi ölünce bırakıcaz

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
sper süper bir proje inş. güzel olur bende bişeyler yazmak isterim...

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Miyop-Astigmatım var, bilgisayar başında uzun süre kaldığım için derecesi artıyor zaman geçtikçe..
Maalesef ki, sağlığımızdan taviz vermeden bu işi yürütemeyiz..

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Miyop-Astigmatım var, bilgisayar başında uzun süre kaldığım için derecesi artıyor zaman geçtikçe..
Maalesef ki, sağlığımızdan taviz vermeden bu işi yürütemeyiz..
Karşılaştığımız sorunların sadece bir kaçı bunlar. Oluşturulacak kitapta tüm sorunlar ele alınacaktır.

Hocam adım Mahmut Alpaslan msn adresim : [email protected] telefn : 0538 666 37 77

Merhaba hocam messenger adresiniz eklenmiştir bilginize.

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kitabın adı "Asosyaliz" mi olacak? Ve tüm Türkiye'ye dağıtılacak mı?

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kitabın adı "Asosyaliz" mi olacak? Ve tüm Türkiye'ye dağıtılacak mı?

Kitabın Adına Şuan Karar Verilmedi. Türkiyede Sipariş Veren Herkese Dağıtılacak. Ve Yazılarını Yayımlamamızı isteyen Her Kişi Bizlere Yazıları İle Yardımcı Olabilir.

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Diğer Web Master Forumlardanda İlgi Gördü Projem. FAKAT En az Burda İlgi Gördü. BİZLE ÇALIŞMAK İSTEYEN HER ARKADAŞ PROJEMİZDE YER ALABİLİR. Konu Altında Belirtirseler yardımcı olabileceklerini nickleri not alınıp proje başladığında iletişime geçilecektir. Proje Kısa Süre Sonra Başlayacaktır Arkadşlar Bilginize.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi