İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sosyal sorumluluk

F

fenerli

Misafir
forumda bir çok kişi adsense ile yatıp kalkıyor, sitelerinde birçok kere abd ye ait sosyal sorumluluk olarak isimlendirilen reklamlarını yayınlıyorlar, neden türkiyedeki bazı sivil toplum örgütlerine veya yardım kurumlarına ve türkiyeyi ilgilendiren sitelere ait hiç olmazsa birer link vermiyorlar, bu çok zor birşey değil ve illaki bir sitede bize link verin tarzında bir çalışma olmasıda gerekmiyor bunu kendiliğimizden yapabiliriz ve bunun gerekli olduğunuda düşüyorum.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok doğru bir tepit Fenerli. Herşeye PR, adsense diye bakar olmuşuz. Şimdi aklıma hemen yazının altındaki Losev geldi. Daha tıklamadım bile. Lösemili değilim ki ... Bilmem anlatabiliyor muyum? Duyarsızlaştık, madde dışında hiç bir şeyle uğraşmayan bir toplum olduk. Haydi arkadaşlar birçok sivil toplum kuruluşu veya benzeri yardım kurumlarını buraya yazalım. Ve hiç değilse çoğunun yardım taleplerine ilişkin banner veya textlerini yayınlamaya çalışalım.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten doğru bir tespit yapmışsınız arkadaslar. Gereksiz ve boş muhabetlerle vakit öldürüyoruz bu forumda kaç kişi sitesinden bu tarz sitelere çıkış yaptı ki? yada kaç kişi bayram veya özel günlerde çocuk esirgeme kurumuna gitti. Bunların alternatifleri çok bizim toplumumuz tembel bir toplum olmaya devam ediyor birseyi önce birileri yapsın sonra bizde yaparız mantığıyla hareket ediyoruz ve işin içinde çıkar yoksa gerisi nafile...

Geçenlerde bir sitede bir fıkra okumustum.

Bir Türk'e sormuslar kısa bir süre sonra dünyaya büyük bir meteor çarpacak
ve bunu bilen sadece iki kişiden birisiniz ne yapmayı düşünüyorsunuz?

DOLAR alıcam..

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimse ortalama 40-50 yıl gibi kısa bir zamanlarının kaldığını düşünmüyor.50 sene sonra yanına sadece 2 karış bez parçası alabilecek.birilerine bi şekilde destek olsa bez parçasının yanında daha neler götürebileceklerini düşünmüyorlar.sen yapıyor musun sorularına şimdiden cevap vereyim.elimden geldiği kadar yapıyorum.sitelerimi bilen bilir.girer bakar.

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet gerçekten doğru bir tespit. Duyarlı arkadaşlarımızın olması beni gerçekten sevindirdi..

F

fenerli

Misafir
HighVoltage' Alıntı:
Evet gerçekten doğru bir tespit. Duyarlı arkadaşlarımızın olması beni gerçekten sevindirdi..

uygulamasını görmek daha çok mutlu edecektir, yazdığımızla kalınmasın istiyoruz.

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en cok hit yapan ve en deger verdigim sitemim ana sayfasinin en ustunde yaklasik 3 aydir denizfeneri 468x60 banneri yayinliyorum cunku herseyin para hit adsense olmadiginin farkindayim

Saygilar

F

fenerli

Misafir
başlığı açtığım mesajda da yazdığım gibi "illaki bir sitede bize link verin tarzında bir çalışma olmasıda gerekmiyor bunu kendiliğimizden yapabiliriz"

denizfeneri.org.tr yi bunun biraz dışında tutuyorum, maddi gücü büyük olduğu için tv de reklam verebilen bir kurum. (bu mesajı yazarken bile tv ekranında denizfeneri reklamını gördüm)

www.turkcan.org , www.losev.org.tr ,
http://www.shcek.gov.tr/portal/dosyalar/hizmetler/gonullu/idx_gonullu.asp gibi çalışmaları desteklemeliyiz.

(dikkat edeceğiniz gibi yukarıdakilere bireysel desteklerde para dahi gerekmiyor)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5