İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soyisim.Com // Jenerik Domain

Mx-M4st3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar

Domain Adı: Soyisim.Com
Domain Kayıt: 06/03/2008
Domain Bitiş: 06/03/2009
Registar: İsimTescil
Banlı olduğu Site: Yok

----------------------------------------------------

Evet Arkadaşlar Jenerik Domain İçinm Cok Güzel bir Domain .Com olması bir Avanyaj....

Dünyada ve Türkiyedeki Soyismi Aynı Olanları birbiri İle Tanıştırabilirsiniz... Ve Bu Sayede Hit Kazanabilirsiniz... // Bu sadece Basit Bir Proje Bu Domain İle Yapılacak Bir Çok proje Daha Var...

-----------------------------------------------------

Sizde Soyisim.Com Domaini Ne Kadar Eder... Alıcak Arkadaşlar İsterlerse PM İle İletişime Geçebilirler....

Düşüncelerinizi belirtirseniz Sevinirim...

Mx-M4st3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baska Teklifleri Olan Arkadaşlar...

Jenerik Domain Bunun için bir Çok Proje Düşünülebilir... Mynet Gibi Eski Asker Arkadfaşlarını lise Arkadaşlarını vs... Soyisim Benzeliğinden Buluşturabilirsiniz...

Evet Arkadaşlar Görüşleriniz... // Proje Görüşleri Olanlarda Belirtirse Sevinirim

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Baska Teklifleri Olan Arkadaşlar...

Jenerik Domain Bunun için bir Çok Proje Düşünülebilir... Mynet Gibi Eski Asker Arkadfaşlarını lise Arkadaşlarını vs... Soyisim Benzeliğinden Buluşturabilirsiniz...

Evet Arkadaşlar Görüşleriniz... // Proje Görüşleri Olanlarda Belirtirse Sevinirim

Alan Adınız JENERİK değil...
Yukarda verilen miktar uygun bence..

Mx-M4st3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu jenerik Olayı Kişiden kişiyede Değişebilir... // soy isim Ayrıda yazılabilir Veya Bir Çok kişi Soyad yerine soyisim olarakta kullanıyor...

Sonra Ayrıca Soyad buda Ayrı Sekılde yazılarbilir soy ve ad kelimelerini içeriyor... Yani Bu kişiden kişiye Değişebilir...

Ben yukarıda Verilen fiyata Uygun değil falan demedim... // Fiyat konusuna gelince Bir Kişinin Kafasındaki projedir 200 YTl veriri Bazısının Kafasında Ona Uygun proje Yoktur 20 YTL verir...

Ben Sadece Görüşleri Sormustum ;) // Görüşlerinizi Belirtirseniz Seviniirm Arkadaşlar...

Selametle...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Zaten Yukardaki benim görüşüm Angelo yada Nefusa ya Loi nin değil BENİM..
İkincisi Jenerik olayı kişiden kişiye DEĞİŞMEZ Jenerik alan adları örnekle açıklıyayım
istanbul.com = Jenerik.
istanbulhaber.com = jenerik değil.

ahmet.com = jenerik
ahmetinsitesi.com = jenerik değil

elma.net = jenerik
elmaci.com = jenerik değil

doktor.com = jenerik
doktorum.com = jenerik değil.

alfabe.com = jenerik
xalfabe.com = jenerik değil

bir.com = jenerik
birisi.com = jenerik değil.

kahramanmaras.com = jenerik
kahraman-maras.com = jenerik değil

soy.com= Jenerik
soyisim.com= Jenerik değil

isim.com= Jenerik
soyisim.com=Halen jenerik değil

Mx-M4st3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam Dostum... Tşkr'ler Bilgiler İçin Eğitici Bir Bilgi Vermişsin...

-----------------------------

Domain hakkında Başka Görüşleri Olan Arkadaşlar Görüşlerini Belirtirse Sevinirim...

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
20-30 YTl eder kanısındayım bu arada jenerik kişiden kişiye değişmez.. jenerik olan ve olmayanları @visitistanbul yazmış zaten

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Sizde Soyisim.Com Domaini Ne Kadar Eder... Alıcak Arkadaşlar İsterlerse PM İle İletişime Geçebilirler....

Sen ben bu domaini kullanıcam ne yapıyım dememişsin ki konuyu açarken satıyorum kaç para verirsiniz demişsin. Bende son teklifimi yazıyım 30YTL.

Mx-M4st3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar

İyi Fiyat Verene Domaini Satıcam... // Ama İyi Fiyat Verilmesse Kendim İşleticem...

Onun İçin Diyorum...

Alıcaklı Arkadaşlar Tekliflerini Sunsunlar...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
30 YTL bak benden başka kimse istemiyor neden inat ediyorsun ki :D.

Mx-M4st3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum 30 YTL satıcağıma İşletirim Daha iyi... 10.36 YTL zaten Bunun Reg Fiyatı Ya :)

Domain güzel Olmasa Sen Neden bu Kadar Israr Edesin... // Domainle Bir Çok Proje Yapılabilir...

Sadece Su Anda Vaktim olmadığından iyi Fiyat Verilirse Satıcam Diyorum. İyi Fiyat verilmesse Yaza Kendim İşletirim Ve 2-3 Ayda 30 YTL siteden Kendim Kazanırım ;)

Başka Teklifi Olanlar Varsa Yazabilirler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5