İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şöyle Birşey arıyorum ...

P

Parae

Misafir
Arkadaşlar Şöyle Birşey arıyorum ...

FTP'den yükledigim dosyaları kendi listelesin ,

veya Ben Sadede dosyanın adını ekliyim , Adresi ekliyim .. panel gibi bir yerden ...

Örnek Görmek isteyenler ..

AmedliDrej

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamadım yani webftp gibi birseymi istiyorsun ? oyleyse yardımcı olabilirim

A

ArKi!

Misafir
Indexer istiyor. Indexer diye aratirsan sanirim bulursun google'de.

P

Parae

Misafir
tamam indexer diye bulmaya çalışıyım .... Ama daha yardımcı olmak isteyen arkadaşlar varsa açıklıyım tekrar ne aradıgımı ...

Ben FTP'den dosyaları upload edicem , Script ise Upload ettigim programları Listelicek ... İlk mesajımda örnegi var ...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
depo dedikleri şey bu.
Bende vardı böyle bir şey ama hangi cd içinde kaldı....

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ya banada öle bisi lazim,

Aslinda öle bisi bulmustumama wap siteleri icin, mesala logo atiyordum otomatik linklini koyuyrdu hatta kac kez indirilmis de yaziyordu, ve an sayfaya link veriyordu yine.

Arkadaslar web sitesi icin bulabilirsiniz buraya yazarmisiniz ?

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar dökümanlar klasörü www.arama.us/phpscripts olarak değiştirildi. Zamanla yapılan (hazır [editlenmiş] veya kendi yazdığım php scriptlerini buraya atacagım) scriptler buraya kategoriler halinde atılacaktır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi