İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şoyle Profosyonel bır Toplist Yazacak Varmı

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar bu konuyu defalarca acmama ragmen hep klasık sıtelerle gelındı .Fakat ben banner kontrollu admın panellı duzel bır dızayna sahıp bır toplist scriptı arıyorum .Yazabılcekler lutfen pm msn lerını yollasınlar ama lutfen klasık seyler yollamayın

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
suana kadar pro bır teklıf gelmedı hep klasık toplıstler:) tekrar yazayım uye sıtelerın ekledıklerı bannerları kontrol edecek ,haftalık hıtlerı maillayacak güzel bir dizayna sahip guzel bır toplıst scriptı aranıyor lutfen hazır scriptlerın edıtlenmıs halını yollamayın bu işi TR bılen yokmu ya:(

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istediğin toplistin dili ne olcak asp ile istersen tamamen senin isteklerine göre sıfırdan yazarım msn adresim profilimde var akşam görüşelim ilgilenirsen

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rosende senin işini biz hallediyoruz istedigin şekilde yapılacak !

msn de konuştugumuz gibi arkadaş ekledi msn e

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diger Arkadaşlara Teşekkürler.

Anlaşma Yapıldı Biz Alıyoruz İşi.

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ısı arkadaslara verdım sonucunu yazar referans oluurm:)

okanyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@rosende : Dün benimle anlaşmıştın. Hatta bugün karşılıklı sözleşme yapacaktık. Evde olduğunu ancak faxı işyerinden çekebileceğini söylemiştin. Bu sözleri söyleyerek başkasıyla anlaşman hiç doğru değil...

okanyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@rosende : Bana söz verip başkasına işi vermenle ilgili bir cevap bekliyorum senden...

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yılmaz Kardeşim Rosende ile ilk anlaşmayı yapan benim aslında ama ona biraz beklemesini söyledim o süre içinde ne olduysa bilemem ama

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben okan yılmazla konustum dogrudur ama ıs senın lafı cıkmadı bır kosul sundum once ıs sonra paranı oderım dedım oda bunu yapamıyacagını prensıbı paranın yarısı oldugunu soyledı .Bende senet sepet hersey yaparım ama para asla onceden yok dedım.Sozlesme yapalım deıd bende vedeyım faxlıyamam yarın yollarım dedım.Sanırım yanlıs anlamıssın ben iş senın yarın keısn yollayacam demedım .Bende ticaretle ugrasan bırıyım bazen guven buyuk işler getirir:)

okanyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç önemli değil. Sözler her zaman havada kalır. İşi alan yeni arkadaşa da başarılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5