chat ege.net

Satış 🚀Sozcu.com Tanıtım Yazısı Fırsatı | 🎯DA : 81 PA : 60 ALEXA : 13 ✔ En Uygun Fiyat Garantisi !🚀

mgtdizayn

Onaylı Üye
#EVDEKAL Kampanyamız ile Siz Değerli Vatandaşlarımıza Süper bir Site ile Karşınızdayız. Türkiyenin En Büyük Haber Sitelerinden olan Sozcu.com Sitesinden Dofollow Tanıtım Yazısı hizmeti Sağlıyoruz.
1 Adet 500 Kelimelik Semantik Makale , Seo Uyumlu Makale , LSİ Diline Uyumlu Makaleleri ÜCRETSİZ VERİYORUZ. ✔ TEK SATICISIYIZ ✔ ARACILARDAN ARTIK KURTULUN ✔ EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ ✔
( Bünyemizde Bulunan Türkiyenin En Büyük Siteleri Arşivimize Ulaşmak için Listemizi Talep Edebilirsiniz Örn ; Hurriyet , Milliyet, Aksam, Haber7, Ensonhaber, Haberler, Memurlar, Eksisözlük , Onedio, Neoldu,DonanımHaber Gibi Bir çok Site Mevcut En Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunabiliriz. )

Sozcu.com Ayrıntılarına Gelelim ; Siteye Eklediğimiz Tanıtım Yazısı 1 Gün Boyunca içeriğin Kategorisine Göre Kategori Sliderinde yayınlanacaktır. Sonrasında Kategorisinde kalacaktır. Böylece İçeriğiniz En büyük Haber sitesinde Kategorisine Göre Trendler Arasına girecek ve Sitenize Hit ÇEKEBİLECEKSİNİZ !!!

Örnek Slider Görüntüsü ;

Sozcu.com Site Detayları ;

Google İndex : 919.000
Google News : VAR
Site HİT : 6.000.000
ALEXA TR : 13
DA / PA : 81 / 60
Link Sayısı
: 2
Link Türü : Dofollow
FİYAT ; Yada PM

Sitemizdeki Tanıtım Yazıları ; Tanıtım Yazısı

Not ; Tanıtım Yazısı Satan Arkadaşlar ve Bayilerimiz Kusura Bakmasın Fiyatları Bu kadar indirdik SADECE MİLLETİMİZE DESTEK AMAÇLIDIR ! STOK 5 ADET
Hatırlatma ; Kredi Kartı İle Online Alım Yapan Arkadaşlar Peşin Fiyatına 3 Taksit olarak Alıyorsunuz.Fatura Bilgilerinizi Vermeyi UNUTMAYINIZ.

fRat

Onaylı Üye
Dili ingilizce olan site için de çalışma yapabilir misiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet