İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sözde Ermeni Soykırımı ile ilgili Video Youtube'da

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.youtube.com/v/tyzsfHXq-c0

ewt bu videoyu artık herkes biliyor zaten bu videoyu tekrar yayınlamamın nedeni var nedeni ise su yorumların gitgide cogalması utube da ve bizi dunyaya cok cırkın bı sekılde tanıtılmamız ve değerlerimize yapılan büyük küstahlıktır.Artık bu videoyu içim almamaktadır. Arkadaslar sızden sadece tek birşey istiyorum bu videoyu ile ilgili youtube a mail gondermek istiyorum ve bunun için forumun translatorlarından yardım istiyorum.Bunu buraya yazmamdaki sebebe gelince gundeme gelen youtube ın iplerinin banlanması ve bu yüzden bize olan tedirginlik ile bu şekilde videoların sırayla temizlenme işlemini gerçekleştirilebilecek olmamız.
Yazıyı su sekılde olmalı:
"
Merhaba youtube yöneticisi sitenizde olan http://www.youtube.com/v/tyzsfHXq-c0 ve benzer lınktekı videolarda türk milletini aşhalayıcı degerlerini inciltici (başta Kemal Atatürk olmak üzere) ve hakaret içeren sözler ve görüntüler bulunmaktadır.Sizden ricamız bu tarz seylerin önüne artık gerekli engeli koymanız ve bu kişileri adli kurumlara bildirmenizdir.Bir Türk olarak sizden tek istedigim bu videonun kaldırılmasıdır.Yayınlara devam edildiği taktirde Türk Adaletine bu görüntüler bildirilecektir.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bu linki internethaber gibi haber sitelerine bildirip yayınlanmasını sağlarsak ses getirecektir. Biliyorsunuz bir kaç gün önceki kıyamet internethabere gönderilen mailin haber yapılmasıyla kopmuştu...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biliyorum okonuyu takıp etmıstım basından berı ama ben ıstıyorum bu mhkemelere sıcramadan dırek olarak kendımız halledelım

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel kardeşlerim kesinlikle üzerine gitmeyiniz.Bırakın kendi haline .Önceki tepki yüzünden izlenmeyen video acaba neki bu kapatılmaya neden olan video denerek bir sürü izlendi.Bırakın yazsın kendi çalsın kendi oynasınlar...You tube kapatılması uygulaması kalktı ve o video gene yayındaymış.Olmasa ne olur sen 1234234 nolu videoyu ysaklatırsın 234532453 noyla tekrar yayınlanır.bunlarla bu şekilde başedilemez.En iyisi kale almamaktır.
saygılar..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
saçmalıyorsunuz bence.. bu işler zaten yasal mercilerde sizin böle yapmanız sitelerin sansürlenmesine sebeb olur başka bişi olmaz gördük başkasının yaptıgı iğrenç video yüzünden türkiye cezalandırıldı bu tür videolar cok her video gerçek mi sanıyorsunuz siz bu videolara tepki verirseniz siz bunları kabullenmiş sayılırsınız. ( yasarıs olan gocunur misali olur) bu tür şeylere zaten adalet dersini veriyor tarihcilerimiz veriyor bu tür videolar yayınlandı ve yayınlanmaya devam ediyor.

Kimse kim haklı haksız veremedi veremezde bence o yüzden zamana bırakın derim adalet elbette yerini bulucak ve kim haklı kim haksız ortaya cıkacaktır.

Bu tür videolar türk halkının bu tür degerlerde hassas oldugunu bildikleri için bize zarar vermek istiyorlar ama buna izin verilmicektir buna emin olun.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tepki verince kabullenmiş mi olunuyor? Ben sana küfredeyim tepki verince de yarası olan gocunur diyeyim oldu mu yani şimdi?

Bu arada youtube dersini az da olsa almış gibi görünüyor. Bugün haberlerde youtube nin bu gibi yasak videolarla mücadelede Türk yetkililileriyle çalışmayı istediğini açıklamış. Eğer bu yasak gelmeseydi bu açıklamalar gelir miydi?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Türkiye neden cezalandırdı ya da kim cezalandırdı? sen webmaster olarak videolarını çektiğin için cezalandırılmış olabilirsin!

geçtiğimiz olay, tepkilerin ne kadar etkili olduğunu bize gösterdi. etkileri metacafeyi bile darmadağın etti.
engellemenin bizim insanımıza ne zararı oldu? hiç!
zarar 2 milyon ziyaretçi kaybedenlerin oldu!

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam yardımcı olunmadı ama genede ben cevırımın bır kısmını bıtırdım tamamıda bıtmek uzere bıtınce yayınlayacagım destek olmak ısteyenler atabılırler bıtınce saygılar...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
metni yayınlıyorum hatam varsa affedın

http://www.youtube.com/v/tyzsfHXq-c0 this and similar videos hurt the turks and especially kemal atatürk. and these videos contain swears. ı hope that you will prevent these things and rapor them to courts. if you continue broadcast these videos without control they will raport to turkisk courts

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
konuyla alakalı internethaber ve birçok haber sitesine email gönderdim. umuyorum ki en kısa zamanda bu videoyuda gündeme getirecekler. zaten gündeme geldikten sonrada bu videonunda sonu gelmiş olacaktır.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benımde asıl amacım o aslında tam gundem deılde ısı kendımız halletmemız daha bı kuvvet verırdı bıze :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5