İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sözde Ermeni Soykırımı'na karşı bütün webmasterları ülkemize hizmete çağırıyorum.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında ben siteme bu konuda geniş bir türkçe-ingilizce içerik eklemeyi planlıyorum.
Bunun harici bir sitede olmasını hatta ismininde www.armenian-genocide-lie.com gibi olması iyi olurdu ama ben bunun kurulduktan bir süre sonra nasıl finanse ve idare edileceği kimin kontrolüne bırakılacağı konularında umutlu değilim.Yıllık masrafları olacak.Ben bu tip ibr sitenin devlet yada geliri olan bir vakıfça kurulup idare edilmesinin yada EN uygunu burada bahsedildiği şekilde ortak çalşmayla kurulup böyle bir vakıfa devredilmesi gerektiğini düşünüyorum.
saygılar..

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkmucit ilgin için teşekkürler..

Evet, yazdığın gibi sitenin şekil değiştirme riski var tabii ki, bunun en kesin çözümü Türk webmasterlerin bir araya gelerek kapsamlı bir site yapması, GoogleGUY arkadaşımız böyle bir çağrı yaptı ama ne yazık ki ilgi görmedi..

Size bir olay anlatayım, Berlin'de belediye bir ağacı kesmek istemiş, buna karşı çıkan Berlin'liler 100.000 (Yüz bin) kişi toplanıp o ağacın kesilmesini engellemişler... Bizim toplumumuz neden bu kadar duyarsız anlayamıyorum...

Eğitimsizlik , sosyal olgu azlığı , sosyal olgu sadece Bayrak için var bu konu bayrakla ilgili aslında ama sonuc olarak Bayrağı sadece savaşarak fiziksel gücle koruyabilecegimizi düşünüyoruz. Destek olmaya calisicam ama site içeriğini arttırmalıyız acaba bu konuyla ilgili dökümanlar var mı ne bileyim ispanyolcaya japoncaya ceviririz siteyi. Fazla prli sitem yok tanıdık arkadaslara söylerim.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben ayrıntılı döküman bulmaya gönüllüyüm, Genelkurmay Başkanlığına, Türk Tarih kurumuna, üniversitelerin ilgili bölümlerine yazarak konu hakkında döküman toplarım. Bu dökümanları iyi derecede yabancı dil bilen arkadaşların çevirmesi gerekir, çeviri konusunda gönüllü var mı acaba.. (Yalnız bu proje bir kaç sayfalık bir şey olmayacak, gerekirse aylarca çalışmak gerekebilir)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
O siteyi yapan kişinin bir öğretim görevlisi olduğunu düşünüyorum öyle birşeyler görmüştüm, kaldıki farklı bir şeyler düşünecek birisi olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum bizden çok çok önce düşünülmüş bir girişim...
Belki dahada geliştirilebilir doğru ama önyargılı yaklaşmayın...
Ben domain adı olarak www.armeniangenocide.fr adresini alacaktım, çünkü fransanın çıkardığı yasadan sonra çokta güzel reklamını yapabilir ilgi çekebilirdim... Birçok siteden bedavaya uğraşmadan backlinkte alabilirdim ama sonradan baktığımda birçok kişi sadece konuşmakla yetiniyor hal böyle olunca yapabileceklerimle yetinip çekildim kenara...

Kolay gelsin

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar. PR 3 PR 2 PR 0 ingilizce, PR 3 türkçe olan sitelerimden link verdim arkadaşlar. bu konuya öncülük eden arkadaşlara teşekkürler.
Umarım çabalar devam eder.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Teşekkürler hakimi, umarım diğer webmatser arakadaşlara da örnek olur..
Öncü GoogleGuy

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Foruma giremiyordum bir süredir. Keşke konuyu daha önceden görüp hemen ekleseydim. Şu anda pr4 ingilizce pr3 türkçe siteden link veriyorum. Düşünen ve eylemde bulunan herkese teşekkürler.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müjde www.armenian-genocide-lie.com sitesi çalışmalarımız neticesinde google de 3. sayfalardan ilk sayfaya taşınmış ve 4.sırada.Biraz daha pagerankli sitelerin link vermesi gerekiyor.İlginizi rica ediyorum.
emekleri geçenlere teşekkürler..
saygılar..

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google.com.tr de ilk sayfada 4. sırada ama google.com da ilk sayfada değil henüz ikinci sayfanın ortalarında...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
iyinet.com da antoloji.com' un webmasterlerinden bir arkadaş vardı ve kendi şirketlerine bağlı domainlerin pr değerleri yüksek ve çok sayıda google indexli sayfası vardı... Bu şekilde text link alıyorlar sanırım söylesek bize yardımcı olur...

Resul Özen arkadaşım lütfen bu siteye en az 3 ay olmak üzere text link verin hepimiz için...

Hatta eğer bu isteğimizi boş çıkarmazlar ise bende para ile reklam verebilirim... Yok derlersede kendileri bilir tabiiki : )

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Reklam alışverişi bölümündede lütfen arkadaşlar bu konuda reklam veren arkadaşlar destek olun hiçbirşey kaybetmezsiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5