İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sözde Profesyoneller Başlıüına Cevap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Caesar : Mesajında bir kin veya kötü bir eleştiri görmedim dediklerin için teşekkür ederim.

cinbaba : Hakkımda ne biliyorsun bilmiyorum ama fazla bişey bilmediğine ve bilemeyeceğine eminim. o nedenle uzatmıyorum..

zbahadir : Yorumsuz :)

iyinet : Dediklerinize katılıyorum. Ancak birazda görecelli bir kavram bu dediğiniz.

Tyranid : Herşey dediğin gibi başladı.

Derebeyi : Yaklaşım ve tutumunu taktir ettim bende senin gibi Caesar ın dediklerine katılıyorum bir yere kadar..

beceriksiz_acemi : Yorumun çok denli ve düzgün olmuş. İfadelerindeki tutumun ve webmaster olarak bilincin adına seni taktir ve tebrik ederim.

akon : Saol

SeVeRaL : ikimizinde yaptığı tam olarak yanlış değil. (1) Ben hiçbir scripti editleyip kendimin diye göstermedim. Scriptin tasarımını değiştirdim ve kimseye ben yazdım demedim. Eğer ben yazmış olsaydım bole bi başlık açılmamış olurdu. Ben sadece paylaşım amaçlı e-book ları FTP ye attım ve bidaha script yazimiyim diye hazır script attım. (2) Oda bunu benim kendi menfaatim için kullanacağım birşey olduğunu sandığı için bu yazıları yazdı.

bedafocb : Öyle bir düşünce ile yapmış olduğunu sanmıyorum.

Kendi açıklamam : Başlangıç olarak herkese teşekkür ederim. hepinizin yorunları bir yere kadar bana artı kattı. ancak yazılanlar gördüğüm kadarı ile tamamen bir yanlış anlaşılmadan ibaret. Ben bu e-book sitesini hiçbir menfaat güdmeden oraya koydum. Baron adlı kullanıcı benden e-book istemişti bende kendisine verdim. ve Bu ona lazım olduğu kadar başka arkadaşlarada lazımdır diye düşündüm ve bunları servere upload ettim. Upload sonrasında script yazmayı düşündüm ancak bir işim olduğu ve çalışmam gerektiği için bunu yapmanın o an için gereksiz olacağını düşündüm. ve sadece tasarımını değiştirip servere attım. Tek niyetim oradaki e-bookların birilerine fayda sağlamasıydı.ve burada mesaj yazan arkadaşlarda bunları indimiştir.

profesyonellik konusuna gelince. kendime güveniyorum. şu anda bir şirketim ve çalışanlarım var. yaklaşık 4 senedir bu işin içindeyim. ve kendi yerimi açmadan önce çalıştıım firmalarda bu profesyonelliğimin tamamlayıcısıdır. Hepinizden Allah Razı Olsun..

M

MasterTR

Misafir
piyasada bircok calinti script+tasarimin oldugunu forumlarda okumustum sanirim sirketini bu isler icin kullaniyorsun

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar sanirim bir yanliş anlaşılma var neyse başk birisine sinirlendim @dsgnr yi hedef aldim sanirsam.

Kendisinden gerekli özürü diledim.

@MasterTR bu benim hatam arkadasin güzel projeleri vardır. Sinirimi kendisinden çıkardım kendisi sadece hazır script maduru.

Neyse kolay gelsin. En kısa sürede de bu başlık silinirse gerçekten sevineceğim sanirsam.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MasterTR. Diyecek tek bir kelime bile bulamıyorum. tanımadığın insanlar hakkında yorum yapmanıda hoş karşılamadım doğrusu.

M

MasterTR

Misafir
ben seni forumlardan asmp3 nikiyle takip ediyorum az cok hakkinda bilgim var merak etme

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
MasterTR sen bu forum a ortalığı karıştırmak için mi katıldın...

M

MasterTR

Misafir
yazdigim yazi arkadasi rahatsiz ediyorsa ortaligi karistiriyorum anlamina mi geliyor??

ben sadece icin okudugum ve kendisinin kabul ettigi seyleri soyledim bunda yanlis varsa sucluyum ;)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerekli başlıklar kapandı. Başlığı açanda özrünü diledi. Sanırım ikisi arasındaki sorunda hallolmuş oldu. Bundan sonraki mesajlar ancak birbirimizi üzmek olur. Kolay gelsin.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hiçbir foruma asmp3 adı ile üye olmadım. Sadece bu forumda dsgnr nicki ni kullanıyorum. harici bütün forumlarda nickim soyturk tur. MasterTR hakkımda hiçbirşey bilmediğine fazlasıyla eminim. Önce araştır. biraz kendini geliştir. öğren, sor, soruştur sonra gel ne diyorsan de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5