İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sozluk.com ve ingilizcesozluk.com domainlerinin sahiplerini taniyan yok mu?

webturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar,

sozluk.com ve ingilizcesozluk.com domainleri ayri kisilere ait. Bu domainlerin sahiplerinden birini taniyan varmi acaba. Var ise kontaga gecmemi saglayabilirlermi?

mail ile hic bir sekilde kontaga gecilemiyor.

iyi calismalar.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
O domainlere biz de teklif vermek istemiştik ama ulaşamamıştık.

webturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enteresan ya, ulasmak istiyoruz ulasamiyoruz :)

nokta.com da oyle, amerikayi aradim, turkiyeye kac kere mail attim, ulasilmiyor arkadaslar.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
sozluk.com'un sahibi söyleyeceğim ancak kendisi teklif kabul etmediğini söylemek isterim, kendisi satıcı değil alıcıdır, ayrıca kısaltılmış şekilde vereceğim isim, soyisim gizlilik nedeniyle.

M. Yıkılmaz forumdakiler az çok tanıyor olması lazım. eposta adresini gizlilik nedeniyle vermiyorum ama araştırıp bulabileceğinizi sanıyorum ;)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence pekde ulaşmaya calısma çünkü :) ihtiyacları yok sanırım bugun bir kaç güzel domainin sahibine ulaştım adam kuyumcu paraya ihtiyacı olmadıgı icin bosver satmam bile dedi :) tabi birde http://www.ders.com/ bu ve buralardaki domainelrin sahibi var birisini almak istesem diye görüştüm telde kendisi ile 10 000 $ dan asagı domaini olmadıgını soyledi :) yani domainler zamanında alınmış ve yatışta ve ya dünyaya geç kaldık yada internetle tanısmaya ..

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence pekde ulaşmaya calısma çünkü :) ihtiyacları yok sanırım bugun bir kaç güzel domainin sahibine ulaştım adam kuyumcu paraya ihtiyacı olmadıgı icin bosver satmam bile dedi :) tabi birde http://www.ders.com/ bu ve buralardaki domainelrin sahibi var birisini almak istesem diye görüştüm telde kendisi ile 10 000 $ dan asagı domaini olmadıgını soyledi :) yani domainler zamanında alınmış ve yatışta ve ya dünyaya geç kaldık yada internetle tanısmaya ..

O tür domainlere göre normal bir fiyat.Böyle jenerik domain arıyorsanız 1-2 milyara alırım diye hesap yapmayın boşuna teklif vermeyin.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2000 lerde başlamış parsellemeye.
98li yıllarda bu işe iyi merak salmıştım ama babam çok fatura geliyor diye interneti kestirmişti.
hayatımızın hatasını yapmışız be.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parsellemek konusunda haklısın 97 98 yıllarında parselleyen parsellemiş simdide boyle ücretler isteniyor sonrada oraların sahipleri bu domianlerden buyuk paralar kazanıyorlar domain satarak afiyet olsun ne diyeyim sonrada derler niye spam niye baska bisey bize bişey kalmıs sanki bot yazmadan spam yapmadan adam akıllı hit alacak domainler :D

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence pekde ulaşmaya calısma çünkü :) ihtiyacları yok sanırım bugun bir kaç güzel domainin sahibine ulaştım adam kuyumcu paraya ihtiyacı olmadıgı icin bosver satmam bile dedi :) tabi birde http://www.ders.com/ bu ve buralardaki domainelrin sahibi var birisini almak istesem diye görüştüm telde kendisi ile 10 000 $ dan asagı domaini olmadıgını soyledi yani domainler zamanında alınmış ve yatışta ve ya dünyaya geç kaldık yada internetle tanısmaya ..

Servet yatıyor o adreste :)
Gerçekten super domaınler

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nokta.com küçük esnafı sallamıyor değil. doğru insanları araya sokup girişimlerinizden söz ederseniz sizi dikkate alırlar. ama proje bazında, domain satış yapacaklarını sanmıyorum.

şu var ki ellerindeki domain sayısı 113 bin üzerinde. yani sadece reg fiyatları milyon dolar civarında. böyle bir domain arşivi edinmek için yatırdıkları meblağ düşünülürse haliyle satmayacaklarıda aşikar gibi. proje olarak değerlendireceklerdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5