İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sözlük scripti arıorm.. asp-php

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sözlük scripti arıorm.. asp-php elinde olan arkadaşlar uygun bi fiyat isterlerse sevinirim..

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekşi sözlük gibi bi sözlük istiyosan php olarak bi script forumda var ararsan bulabilirsin..

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
db olmasada olur. içeriği ben girerim. ayrıca zor deil.. onlardan biraz daha basit scriptler ücretsiz dağıtılıyor zaten.. sozluk.web.tr kadar iyi birşey aramıorm zaten.. bulamam o kadarını =)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
içeriğini nasıl gireceksin gençliğine yazık olur :) milyonları bile bulur kelime

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
milyonla sınırlı kalsa gene iyi. milyarlarca kelime hazinesi olmalı :)

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içeriğini nasıl gireceksin gençliğine yazık olur :) milyonları bile bulur kelime

irade bi insanla karşı karşıyasın :) sen benim diğer sitelerimi biliosun. onların içeriğinide ben giriorum teker teker.. böyle içime siniyo en azından yaptığım iş.. dedim ya iradeyim ben yaparım :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adam sözlük yapmaz başka şey yapar :) Hayalgücü sınırsızdır :) Script bilen varsa açıklasın bana da uyabilir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5