İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★★★★★ Sözlük Tanıtım Paketi < Ekşi-Uludağ > ★★★★★

SeA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
★★★★★ Sözlük Tanıtım Paketi < Ekşi-Uludağ > ★★★★★
Sözlük tanıtımı ve Makale hizmeti için site adresinizle birlikte: [email protected] adresine mail atabilirsiniz...

Ekşi Sözlük
eksi-logo.gif

Alexa: Türkiye'de en çok girilen 21.site
Global Rank: 1897
Pagerank: 6
Domain yaşı: 11 yıl
Uludağ sözlük
373479_118685074913737_1714882817_n.jpg

Alexa : Türkiye'de en çok girilen 84.site
Global Rank: 5380
Pagerank: 5
Domain yaşı: 6,5 yıl
Sözlüklere göre yazar dağılımı:
Ekşi: 1 adet
Uludağ: 3-4 adet
Biz ne yapıyoruz?
-Sitenizi Türkiye'nin en büyük 2 sözlüğünde tanıtıyoruz, hemde tanıtım yazısı bizim tarafımızdan sözlük kurallarına göre yazılıyor.
  • Tanıtım yazısı için siteadı.com/net/org tarzında bir adet başlık açılıyor
  • Uludağ sözlükte açılan konunuza farklı zamanlarda farklı sözlük yazarları tarafından tekrar yazı(yorum-entry) girişi yapılıyor.*(*istediğiniz sayıya göre)
Uludağ Sözlükte yapacaklarımız:
  • Uludağ sözlükte 3-4 adet yazarımız bulunduğu için ilk olarak bu 3-4 yazar arasından seçilen bir yazarımıza siteadı.com şeklinde başlık açtırıp daha sonra ilk tanıtım yazınızı yayınlatıyoruz.
  • Bundan sonraki süreçte konu açan yazar hariç diğer yazarlar arasından 2 yazarımız konunuza farklı zamanlarda farklı yorumlar yaparak başlığın üste çıkmasını sağlıyor.
Her sözlükte farklı yazılarınızı yayınlıyoruz, aynı yazı kullanılmıyor...
Sözlük formatı gereği yazılarınız için silinmeme garantisi vermiyoruz, ancak bugüne kadar kabul ettiğimiz çalışmalarda Ekşi ve Uludağ'da tek site hariç hiçbir konumuz silinmedi.
SOSYAL MEDYANIN SEO'DAKİ GÜCÜ
“Aralık 2010 yılından itibaren GoogleBot’un sosyal sinyalleri çok daha fazla değerlendirdiğini ve arama sonuçlarını direkt etkilediğini söyledi”
Sosyal medyadan gelen ziyaretçileri sitede ne kadar uzun süre tutarsanız, sitede geçirilen zaman açısından alexa değerlerinizin artmasına ve google açısındanda sitede geçirilen zaman uzunluğu açısındanda fayda sağlayacaktır.*
FİYAT: 20 TL
Ödeme Yolları:
Misli
İşbank
Akbank
Paypal(+2:tl)
HİZMETİ SATIN ALAN ARKADAŞLARIMIZIN YORUMLARI:
Entry ler de geldi teşekkür ederim.
Sözlük tanıtımında tek geçerim bu hizmeti.
Arkadaş çok ilgili ve işini düzgün yapıyor, çalıştım kendisi ile tavsiye ederim.
Hızlı bir çalışma rapor alındı. Tavsiye ederim
Bir site için anlaşma sağlandı, hızlı ve temiz iş çıkardı arkadaş..
Parayı aldıktan sonra bile istekleri yerine getiren bir arkadaş
Hızlı rapor ve özenli makaleler için teşekkür ederim.
hızlı ve temiz iş çıkardı arkadaş teşekkür ederim
Özel bir çalışma yaptık, teşekkürler.
Arkadaş işi yaptı. Diğer çalışmalardan aldığım dönüşümle kıyasladığımda belirtilen fiyatın çok üzerinde bir çalışma olduğunu görüyorum. Teşekkürler.
Bu konuda tavsiye edilebilecek birisi.eline sağlık tekrar kolay gelsin.
iş sorunsuz tamamlandı. sağolsun ilgili arkadaş kısa sürede hallettik.
ödeme yapıldı iş bekleniyor, oldukca ilgili arkadaş çok teşekkür ederim.
Safa r10'da bulunabilecek ender insanlardandır güven ve iş çabukluğu konusunda hiç sıkıntı yaşamadım.
2 paket alındı, ödeme zamanı konusunda da kolaylık sağladı, ilgili bir arkadaş teşekkür ederim, umarım güzel bir çalışma olur...
Merhabalar ;
Anlaşma sağlanmıştır , ilk iş verildi raporlama bekleniyor. Saygılı ve ilgili bir arkadaşa benziyor.
Hayırlı işler
Saygılar
Calisma yapildi ve tamamlandi. Soz verilen sekilde teslim etti arkadaslar saolsun isi.
İş teslim edildi, titiz güvenilir ve hızlı bir arkadaş, tavsiye ederim.
Ayrıca teşekkürler
dikkat.png
Sorularınız ve istekleriniz için pm atmadan önce konuya pm attım yazmanız daha hızlı cevap alacağınızın garantisidir.
Bizimle iletişime geçerken lütfen pm olarak site adreslerinizi de bildiriniz...

Zamanla diğer sözlüklerle ilgili bir kampanyamız daha olacak bizleri takipte kalın...
Makale hizmeti satın almak isteyenler aşağıdaki konuyla bizimle iletişime geçebilir.
.....
asagi_ok.jpg
.....

http://www.r10.net/makale-yazimi/82...ri-5-kisilik-ekip-97339733973397339733-a.html

emrep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de hizmetten satın almak istiyorum. makale için ne kadar fiyat istiyorsunuz onu da öğrenebilir miyiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5