İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Spam Mail Atanlara İtafen

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık yıldırdınız yani, o kdr filtrelememe rağmen günde en az 50 sapam mail (site tanıtımı cart curt) geliyor. ama artık sıktı bu, bundan sonra spam maillerdeki maillere ve gönderen domainin admin mailine küfür ederek karşılık vercem.

E

echo

Misafir
arkadaşım hepimiz bıktık ama nolursun küfür etme yapıyorlar bi hata sen öyle karşılık verme rica ediyorum.

burda tehşir et bi daha yapmıyacağına eminim :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla hergün 100lercesi geliyor bazen faideli olan spamlar bile olabiliyor :) o yüzden bence bi modadır gidiyo bu spam atanları protesto etmek...

mailimi aldığım günden beri spam mailler geliyor... ben ölene kadarda gelmeye devam edicek... ne kadar ağlansak filtrelesek bloklasakta spam mail olayını engelliyemeyiz...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
maile cevap yazıp söverseniz o mail aktif mail listesine girer daha fazla spam alırsınız :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben spam mailler yuzunden domain ime ait mail adresimi kapattım :) ve artık bu mail i kullanmıyorum

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrDownload' Alıntı:
ben spam mailler yuzunden domain ime ait mail adresimi kapattım :) ve artık bu mail i kullanmıyorum

bende ayni sekilde kapattim, 1 e indirdim ve heryerden linkini kaldirip sadece resim korumali form haline getirdim iletisim bilgilerini.

aslinda vakit bulabilirsem en azindan Turkiye dekileri bir sekilde dava etmek istiyorum, hepsinin ip leri ve mail detaylarini ince ayrintisina kadar da sakliyorum. maksat cozume ulasmak degil, gicikliga giciklik la karsilik vermek cunku gercekten cileden cikariyo insani.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bu ülkede turkticaret.net bile spam atıyor. Adamlar ICANN dan onay almışlar registrar olmak için ama burda günde 5 mail geliyor bana...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5