İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Spam Mail

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun süredir Burak isminde birinden mail adreside;
[email protected] dur. Spam mail almaktayım. Sadece bugün 17 adet göndermiştir hepsinide saklamaktayım.

Mail içerikleri;
Yeni yilda neler olucak çok kazanç varmi ask varmi merak ediyormusun ?

Hadi o zaman falina bakalim.

http://www.rngfn.com/astrozena/index.php?affiliateID=55131******

Burak kaşıntın varsa yavrum söyle kaşıyayım seni en güzel şekilde.
Eğer yoksa adam ol mail adresimi çıkart şu listeden şerefsizlik yapma.

Bıktım artık senin maillerini temizlemekten.
Gerekli şikayet Ringofon'a da yapılmıştır defalarca ama ilgilenilmemiştir.

Atalarımızın sözleri geliyor aklıma it iti ısırmaz şeklinde olanlar. Ha aklıma geldiği için söyledim.

Yarası olupta gocunanda varsa eğer gelsin tedavisini üstleniyorum.

Ringofondan da 250 kontürlerindende arkadaşlarındanda arkadaşlık sitelerindende mp3 lerinde artık midem bulandı defolun gidinde biraz keyfini sürelim internetin.

Edit: Adres ringofon değil sanırım yeni birşey daha çıkarmışlar...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bu tarz mail gönderenlere o kadar sinir oluyorumki anlatamam...hayır bomboş bir mail kimi kandıracak o kuştan aldığı ödünç beyinle anlamış değilim.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Böyle maillerden günde 40 kere geliyor.Hatta msn listesindeki arkadaşlarımdan gelmiş gibi bile gösteriyolar.Dün bi mail geldi tam komediydi mailin başlığı SPAM dı..Yapacak fazla bişey yok ringofona bildirsende bişey farketmez adamlar takmazlar..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Geçen yıldı galiba, sivrinin biri çıkıp msn adresleriyle birlikte milleti üye etti sitesine, yok ref miş yok bilmem neymiş...3 kuruş için benide yaktılar valla, msn imde olanların yüzünden benim mailde gitti güme. 5 yıllık mail kimsenin eline geçmedi ama o günden sonra maşallah 98 de aldığım maili aratmıyor :(

X

Xman

Misafir
bu kişi benim arkadaşımdır ve bu spam mailleri kendisi yollamıyor maalesef , çocuk 2 aydır bundan kurtulmak için uğraşıyor ama başaramadı, herşey mailine gelen sizi kim engellemiş linkine tıklayıp kullanıcı adı ve şifresini girdiktan sonra oldu şifreyi ele geçirmişler burak yokken msn i açıp millete paso spam atıp hemen kapatıyolar 3-4 kez şifre değiştirdi burak ama olmuyor değiştirdiği şifrede onlara gidiyor pc ye nasıl bişi bulaştıysa bulamadık, içinizde bu konuda bize yardım edebilecek olan varsa çok dua ederiz :(:(:(

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben nefret ediyorum artık emlakcılardan geliyor ask bilmem nelerden geliyor kafamı ütülüyolarlar bosu bosuna zamanımı calıyorlar geldiğinde önemsiz yapıyorum yinede gelen kutusuna geciyolar sinir bozucu gereksiz mailllllllllllller!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
bu kişi benim arkadaşımdır ve bu spam mailleri kendisi yollamıyor maalesef , çocuk 2 aydır bundan kurtulmak için uğraşıyor ama başaramadı, herşey mailine gelen sizi kim engellemiş linkine tıklayıp kullanıcı adı ve şifresini girdiktan sonra oldu şifreyi ele geçirmişler burak yokken msn i açıp millete paso spam atıp hemen kapatıyolar 3-4 kez şifre değiştirdi burak ama olmuyor değiştirdiği şifrede onlara gidiyor pc ye nasıl bişi bulaştıysa bulamadık, içinizde bu konuda bize yardım edebilecek olan varsa çok dua ederiz :(:(:(

O bilgisayarda keylogger vardır kis7 ile taratın bilgisayarı..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

mail adresini değiştirsin bence bide format attımıydı artık hiç bişey olmaz

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
çocuk 2 aydır bundan kurtulmak için uğraşıyor ama başaramadı, herşey mailine gelen sizi kim engellemiş linkine tıklayıp kullanıcı adı ve şifresini girdiktan sonra oldu şifreyi ele geçirmişler

Webmaster olupda ayni hataya dusenler icin bu mesaji tekrar gosteriyorumm

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlara 1 Allah'ın kulu mahkeme açmadımı ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Size bi ipucu veriyim bari o kadar yakınıyosanız.Bilgisayarda keylogger olduğundan şüpheleniyorsunuz ama bu bilgisayarda ekran klavyesine ihtiyaç duymadan şifreyi girip şifreyi keyloggerin anlayamamasını nasıl sağlarım diyosunuz.Çok basit.Örnekle anlatıcam:
Diyelimki msnye gireceksiniz.Msn bilgilerinizde şöyle: [email protected] şifre: amsn2548cbs21.
Peki ekran klavyesini kullanmadan keyloggeri kandırarak nasıl msnye giriş yapacaksınız:
Msn ekranında önce adresi yazdınız şifre bölümüne gelin.Şifre bölümüne önce 2548 yazın sonra farenizle (kesinlikle klavye yön tuşunu kullanmamalısınız) imleci 2548in önüne getirin ve amsn yazın sonra imleci yine farenizle 2548in sonuna götürüp 21 yazın daha sonrada imleci 21in soluna çekip orayada cbs yazın ve msnye gönül rahatlığıyla giriş yapın artık keyloggeri kandırdınız.Keylogger karşı tarafa şifrenizi şuan 2548amsn21cbs olarak göndermiş durumda ama sizin gerçekte şifreniz amsn2548cbs21.Böylece keyloggeri zokalamış olursunuz :D
Burada dikkat etmeniz gereken şey imleci asla klavyedeki yön tuşlarıyla hareket ettirmeyin çünkü keylogger klavyedeki basılan tuşları kaydediyor fare ile imleci oynatın böylece FBI gelse yine şifreyi bulamaz ;)
Not:Eğer FBI bu şifreyi kırar diye düşünüyosanız girdiğiniz email adresindede aynı yöntemi kullanabilirsiniz..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Al bitane daha spam mail.Az önce hiçbiyere girmediğim bi hotmail adresime gelmiş:

gönderen:hjgyjgyj gvsfdsd ([email protected])
Hatice size 250 kotor gonderdi!

2008'e hediye kontorunuzle girmek istermisiniz... HERKESE TAM 250 KONTOR HEDiYE EDiYORUZ Bu kampanya TURKCELL , AVEA , VODAFONE icin gecerlidir. Hediye kontor icin BURAYA TIKLA:http://www.super-cep-XXXXXX.info Tum Turkiye'ye hayirli olsun.MUTLU YILLAR

Muhtemelen 12-13 yaşında bi çocuk..

kartal71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu mailler hep banada geliyor.. fal bakma, kontor yükleme v.s.

hepsini siliyorum engelliyorum,nafile:S

kav yüklü pc de..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5