İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Spam mı yapsam ?

Boss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar benim siteme normal video'lar eklemeyi düşünüyordum ama zaten aldığım video'lar mahkemenin engellediği sitelerin video'ları yani o sitelere giremeyen adamlar benim siteme giripte video izleyemez. Onun için Spam yapmayı düşünüyorum. Bildiğiniz gibi sitelere erişim en fazla 12 ay içinde engelleniyor. Engellenmeyedebiliyor ama büyük ihtimalle engelliyorlar. Sizce spam yapsam;

1. Sitem engellenir mi ?
2. Google sıralamada eksim artım olur mu ?
3. İyi hit çeker para kazanabilir miyim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Türk başka birşey yapmıyor ki, kısa vadede en fazla hiti toplamaya bakacaksın yapıyorsan.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
her zaman kaliteli siteler yapmaktan yanayımdır. Ne yapacaksan, yapıyorsan en kalitelisini yapmalısın derdim. En azından onun için çaba sarfetmelisin derdim.

Ama madem yapacaksanız, yukarda yazdığım kuralı uygulamak anlamsız, mantıksız olur. ruud'a kesinlikle katılıyorum.

Boss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama sonuçta aldığımız video'lar DNS'leri farklı kişiler tarafınca gözükmüyor.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
uğraşana kadar basit site yap 1 yılda kazanacağını 5 yılda kazan az kazan ama bilki işe yarayan bir siten var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5