İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

spam rapor etmeyın dıye arkadaslar bu ne sizce

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
w*w.islamustundur.com/indexa4.htm

bilerek * koydum linke burdan tıklayıp gitmeyin hemde backlink olmasın...

bi bakın bakalım siteye bunu spam report etmeyıp ne yapalım uste cinsellik sorgusunda bu sayfa cıkıyor sayfayı asagı dogru ındırın bakalım ha bide mouse unuza tıklayıp sayfada oyle asagı ınersenız daha zevklı oluyor :)

isteyen içinde başka bir link

hemde Türkçe
http://www.google.com.tr/contact/spamreport.html

ek bilgiler :)

37.042 kelime var (şu insanlık dersi veren cümleler hariç)
boşluksuz 220.929 karakter var
falan filan işte

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Birde adamin yazdığı yazıya BIRAKINIZI ÖYLE GÜNAH SİTELERİNİ VE BERABER BİR İSLAMİ SİTEYE GİRELİM yuh diyorum

N

NRT

Misafir
Arkadaş sizin günah işlememiniz için öyle bir sayfa yapmış. :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
amcam ahlak dersi vermek için spam yapıyo nediyim .............
edit:alexada 185k seviyesinde

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dinsizin hakkından iman-lı gelir die bir atasözü mü çıktı :p

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bir anlamda kötü olan bir şeyi, iyi bir şey için kullanmış. Bence dini konularda internetteki her sitede yazanlara hemen inanmamak lazım (Ben bu yöndeki sitelere biraz daha şüpheci davranarak bakıyorum açıkcası)

Yanlış öğrenilen bilgileri bazen düzeltmek zor olabiliyor.

N

NRT

Misafir
Seal sen kim sin ki benim düşüncemi kınıyorsun? Benim düşüncem bana aittir. Sana benim düşüncelerimi yorumla diye bir şey demedim.

Konuyla ilgili değil ama Güzel bir örnek.

Sen hristiyan,musevi,ermeni olabilirsinde eger bunlardan birisiysen bende seni kınıyorum ulen seni mi demem lazım....?

N

NRT

Misafir
Seal Sen adam ol.. Muhattap olmam diyip cevap yazıyorsun.. Bu mudur senin mantıgın.

Orada örnek verdim... Muhattap olmam diyipte 2 kere üst üste mesaj yazıp flood yapman gibi... Böyle yazıp duruyorsun.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlığı iyi bilen biri olduğum için sana adam ol diyorum zaten. Ben kendimi çok iyi biliyorum sen canını sıkma. Adamlık güzeldir sana da tavsiye ederim ilerki yaşlarında. Ben sadece senin ağzından salyaların aka aka saldırmalarına cevap verdim. Hiç bıkmam usanmam gene cevap veririm. Senin gibi seviyesizce konuşan ve saldıranlara pabuç bırakacak değilim, bırakmam da, ben sana sadece hakettiğin cevabı verdim o kadar. Daha da çıkma karşıma, ben de cevap vermek zorunda kalmayım. Seni de düşünceni de kale almıyorum. Anlıyorum ki okuduklarını anlamıyosun çünkü.

Flood'u da senden öğrenecek değilim, ilk mesajım sana idi, ikinci mesajım da islamustundur.com 'un ÇOK DEĞERLİ ! webmasterina. OK

Cevap verme bana, benim muhattabım değilsin, beni tekrar sana cvp yazma zorunda bırakma. Takıl sen kafana göre, geyikte falan

N

NRT

Misafir
Arka arkaya mesaj verilmesi yerine 1 mesaj yazılır. Floodcu :D

Muhattap olmam vallah beni güldürdün allahtan seni güldürsün :D

NE sözünde duran adammışsın be... :D

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anca geyik yaparsın zaten böyle, devam et ;)

Saol bu arada, kazara da olsa hayır dua etmişsin. Amin saol

bAd_bOy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şeref mertebesine yükselememiş kişilik örneğidir. KINIYORUM.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şeref mertebesine yükselememiş kişilik örneğidir. KINIYORUM.
Teşekkür ediyorum bu mesajın için (+rep)

Bu başlık açıldı açılalı bi kınamayı ben yapmışım, bi de şimdi sen. Yazık, ben çok büyük bi tepki verilsin isterdim şahsen. İslamı da artık alet ediyorlar, uygun-değilya sevke. Teşekkür ederim mesajın için. En azından böyle insanların da var olduğunu bilmek güzel. ;)

EDİT - EKLEME
Pardon Ayrıca başlığı açan KamU arkadaşımızı da tebrik ediyorum böyle bir konuyu farkedip bizlerle paylaştığı için.(+rep)

Ve de aşağudaki mesajı yazan Alemturk arkadaşımızı. (+rep)
Birde adamin yazdığı yazıya BIRAKINIZI ÖYLE GÜNAH SİTELERİNİ VE BERABER BİR İSLAMİ SİTEYE GİRELİM yuh diyorum

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yazıyla insanlar bir yere kadar anlasabılır anlatmak istedıklerımızı tam anlatamayabiliriz kırıcı olmadan bırbırınızı anlamaya calısın bence....

ortada bır konu var bu yapılan yanlıs bence sizde fikirlerinizi belirtin "tartısalım"(farklı fikirler varsa)...

N

NRT

Misafir
Bazxı arkadaşlarda kendini müneccin mi sandı ne sandıysa onlara bir şey atmadan milletin yorumlarına karışıyor...

Sana bir şey atılmadıgı zaman konuşma.. Anlamışsındır ne demek istedigimi...

Benim düşüncülerimi yorumluyacak adam değilsin sen. Seni ilgilendirmeyen muhabbetlerede bir daha girme.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Allah CC sonumuzu hayır etsin...
Cami önüne çıplak kadın koyup içeri birilerini mi çekicek bu zihniyet...
Umarım en kısa zamanda o site içeriğine yakışmayan cümleleri kaldırır hayırlı işini kendine AZAP'A çevirmez..
Herkese Hayırlı Cumalar Olsun

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazxı arkadaşlarda kendini müneccin mi sandı ne sandıysa onlara bir şey atmadan milletin yorumlarına karışıyor...

Sana bir şey atılmadıgı zaman konuşma.. Anlamışsındır ne demek istedigimi...

Benim düşüncülerimi yorumluyacak adam değilsin sen. Seni ilgilendirmeyen muhabbetlerede bir daha girme.
HOŞŞŞŞŞT HOŞŞŞŞŞTTT

uzak dur benden HOŞTTTT

AL KEMİĞİNİ ÇÖPTEN, BENDE KEMİK YOK, YALLAH BAŞKA KAPIYA

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
belki saf duygularla o tarz insanlara birşeyler anlatabilmek için yapmıştır osayfayı. Kim bilebilirki arkadaşın düşüncesini tahminler ile arkadaşın günahına girmemek lazım.

N

NRT

Misafir
GeneraL + Bencede adam son bir uyarıda bulunayım diye düşünmüştür.

Bazı bazı kafasında ne oldugu bilinmez insanlar bunu farklı anlıyor.. Ve başkalarınında yorumlarına karışıyor.

Seal Papagan var zannetim nedense :))

Cins mi degiştirdin yoksa :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5