İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

spam

acılıezme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet beşiktaşta infolang dil okulları var diye biliyorum . gayet basarılı bir kurummus . londraya da franchise sube acmıslar inanılmaz degil mi ?

acılıezme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web tasarımı konusunda bilişim eğitim merkezine güvenebilirsin .Kişisel ve kurumsal siteler yapmak isteyenlere yönelik, görsel tasarım teknikleriyle web tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlayan bir eğitimdir. Şirketlerin reklam amaçlı Online ilanlarını, banner adı verilen internet reklamlarını, blog, portal gibi sayfa tasarımlarını düzenlemeyi hedefleyen herkesin katılabileceği, kariyerine internet iletişimi konusunda katkı sağlayacağı bir eğitim programıdır. Ayrıca aramızda donanım ve network alanında ilerlemek isteyen arkadaslar varsa sistem360 eğitim programı tam da onlara göre.

acılıezme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bu bilişim eğitim merkezinin sistem360 eğitim programını ben de duymuştum . bir eğitimi paket halinde almak her zaman daha avantajlıdır .

acılıezme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben acıkcası ingilizceyi setler yoluyla ögrenmeye karsıyım . bu sekilde bir noktaya kadar ögrenilebilir . daha ilerisi için profesyonel bir yardım lazım . bunun için de infolang dil okullarını öneririm size . zaten londrada acılan franchise sube de basarının kanıtıdır.

acılıezme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de bilişim eğitim merkezinden sistem 360 eğitimi almayı düşünüyorum, işletmeler için yeterli seviyede bilişim altyapısını tasarlayabilen, kurabilen, yönetebilen ve güvenliğini sağlayıp, sorunlarını çözebilen bilişim teknolojileri profesyonellerini sektöre kazandırmayı hedefleyen bir program , kariyer planlarım için çok gerekli diye düşünüyorum. :)

acılıezme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
microsoftun türkiyedeki yetkili eğitim merkezi bilişim eğitim merkezi, bence de kaçırılmaz fırsatlar sunuyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5