İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Spamci çoluk çocuk webmasterlar okuyun

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar herkes üzerine alınmasın sözüm spamci çoluk çocuk webmasterlara (ki zaten onlara biz webmaster demiyoruz gözünü sigara parası bürümüş çömezler diyoruz)

Gelen mail:
======================================

Selamlar,
Filiz Hanım ve Erol Beyin Tavsiyesi ile yazıyorum.
Şu www.nakliyatciniz.com adresteki sitemizi geliştirmek, daha da güzelleştirmek, saglam bir altyapıya sahip olacak şekilde yeniden tasarlatmak arzusundayız.
Yardım edebileceginizi söylediler.
Bi kontrol edip nasıl ve neler yapılacagı konusunda fikirlerinizi aktarırsanız seviniriz.
Ne kadar sürede gerekli değişiklikleri yaparsınız.
gerekirse bir araya gelip karşılıklı konuşup değerlendirelim.

Siz bi degerlendirin, detayları ayrıca konuşuruz.
Şimdiden teşekkürler,
Kolay gelsin

Yeşim ALTUNTAŞ
===============================

Gönderen mail:
[email protected]

Şimdi bu şekilde hit alacağınızı zannediyorsunuz alamazsınız abicim üşenmiyonuz webmaster forumlarından vs... web tasarımcılarının mail adreslerini toplayıp böyle salakça şeyler yaparak aklınızca sitenize yada siteyi tasarladığınız müşterinize (hani açlıktan bi paket sigara parasına yaptığınız daha doğrusu yapmaya çalışıpta bir şeye benzemeyen ama müşterinizinde işini görmeyen websitesi) HİT alacağınızı sanmayı bırakın artık.

Bunu yapan salak arkadaşım bir kere bu maili üşenmemişsin oturup FRONTPAGE ile hazırlamışsın zaten sen o programı kullanarak site tasarlamaya çalışıyorsan başından bırak bu işleri. Frontpage kullanıyorsun çünki türkçe menüleri var diğer programları anlamıyorsun çünki onların menülerini algılayacak + o programları kullanabilecek kapasiten yok bu durumda zaten bu işlere girmemelisin bu işi bilmediğin ve öğrenemeyeceğin anlamına geliyor gel bu işi başındayken bırak senden cacık olmaz zorlama

benim müşterim bana maille gelip seni şu bu tavsiye etti demez adam gibi telefonla arar yada çıkar ofisime gelir görüşür sende o bilmem nerenden uydurduğun FİLİZ HANIM, EROL BEY ve YEŞİM ALTUNTAŞI al gel ofisimide bi yüzyüze görüşelim senle böyle uzaktan söyleyemiyorum sana söyleyeceklerimi gel yüzüne söyleyim adres var sitemde. yada delikanlı gibi çık forumda söyle abi ben yaptım ben ne salakmışım ya diye.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Filiz Hanımlar verilmişti :D yaa harbi çoluk çocuk artık bunların gönderdikleri mesajları silmekten gına geldi biz bıktık bunlar bıkmadı bir de iş veriyormuş gibi wm'lara mail gönderiyorlar bayan ismiyle de mailli süslediklerini sanıyorlar ama ye me z ler .

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı mesaj banada geldi ama siteye girmedim bile.Yakın zamanda böyle şeylerin zaman kaybı olduğunu anlayıp bırakır zaten.

yakoSin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlardaki azime bak ya , ben düşünsem aklıma gelmez bu yöntem valla :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Geçen gün banada gelmişti.Forumda tartışmıştık zaten bu konuyuda.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada geliyor böyle mailler fakat tek tuşla hallediyorum. :)

Gmail bu konuda çok başarılı..

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Banada geliyor böyle mailler fakat tek tuşla hallediyorum. :)

Gmail bu konuda çok başarılı..

firma mailimize gelmiş filtreler var zaten spame düşmüş gelen mail spamde ise zaten okumuyorum çünki otomatik boşaltıyorum spam klasörümü gözüme takıldı bu komiiktir diye açıp okudum buraya ekledim :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaşlar herkes üzerine alınmasın sözüm spamci çoluk çocuk webmasterlara (ki zaten onlara biz webmaster demiyoruz gözünü sigara parası bürümüş çömezler diyoruz)

Gelen mail:
======================================

Selamlar,
Filiz Hanım ve Erol Beyin Tavsiyesi ile yazıyorum.
Şu www.nakliyatciniz.com adresteki sitemizi geliştirmek, daha da güzelleştirmek, saglam bir altyapıya sahip olacak şekilde yeniden tasarlatmak arzusundayız.
Yardım edebileceginizi söylediler.
Bi kontrol edip nasıl ve neler yapılacagı konusunda fikirlerinizi aktarırsanız seviniriz.
Ne kadar sürede gerekli değişiklikleri yaparsınız.
gerekirse bir araya gelip karşılıklı konuşup değerlendirelim.

Siz bi degerlendirin, detayları ayrıca konuşuruz.
Şimdiden teşekkürler,
Kolay gelsin

Yeşim ALTUNTAŞ
===============================

Gönderen mail:
[email protected]

Şimdi bu şekilde hit alacağınızı zannediyorsunuz alamazsınız abicim üşenmiyonuz webmaster forumlarından vs... web tasarımcılarının mail adreslerini toplayıp böyle salakça şeyler yaparak aklınızca sitenize yada siteyi tasarladığınız müşterinize (hani açlıktan bi paket sigara parasına yaptığınız daha doğrusu yapmaya çalışıpta bir şeye benzemeyen ama müşterinizinde işini görmeyen websitesi) HİT alacağınızı sanmayı bırakın artık.

Bunu yapan salak arkadaşım bir kere bu maili üşenmemişsin oturup FRONTPAGE ile hazırlamışsın zaten sen o programı kullanarak site tasarlamaya çalışıyorsan başından bırak bu işleri. Frontpage kullanıyorsun çünki türkçe menüleri var diğer programları anlamıyorsun çünki onların menülerini algılayacak + o programları kullanabilecek kapasiten yok bu durumda zaten bu işlere girmemelisin bu işi bilmediğin ve öğrenemeyeceğin anlamına geliyor gel bu işi başındayken bırak senden cacık olmaz zorlama

benim müşterim bana maille gelip seni şu bu tavsiye etti demez adam gibi telefonla arar yada çıkar ofisime gelir görüşür sende o bilmem nerenden uydurduğun FİLİZ HANIM, EROL BEY ve YEŞİM ALTUNTAŞI al gel ofisimide bi yüzyüze görüşelim senle böyle uzaktan söyleyemiyorum sana söyleyeceklerimi gel yüzüne söyleyim adres var sitemde. yada delikanlı gibi çık forumda söyle abi ben yaptım ben ne salakmışım ya diye.

mesajlınız aşırı derecede hakaret içeriyor, + her prontpage kullananda salak değilildir tamam size spam yollanmış olabilir bundan rahatsızlıkta duymuş olabilirsiniz her spam mail alan buraya yazarsa neye doner forum sizce ? bende gunde onlarca spam mail alıyorum ama bir kez olsun gelip foruma yazmıyorum bu boyle o oyle brakında o salak adam o şekilde hit almaya calışsın biz işimize bakalım ;)

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mesajlınız aşırı derecede hakaret içeriyor, + her prontpage kullananda salak değilildir tamam size spam yollanmış olabilir bundan rahatsızlıkta duymuş olabilirsiniz her spam mail alan buraya yazarsa neye doner forum sizce ? bende gunde onlarca spam mail alıyorum ama bir kez olsun gelip foruma yazmıyorum bu boyle o oyle brakında o salak adam o şekilde hit almaya calışsın biz işimize bakalım ;)

Arkadaşım baştan anlayarak oku yazdıklarımı hakaretin kime olduğu belli kafanıza göre yazdığım şeyden alakasız yorumlar çıkarmayın ORDA FRONTPAGE KULLANAN SALAKTIR YAZMIYOR

Ayrıca bana forum dersi vermeyin

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet bu forumdanmış bunu yapan sonsuzhost.comda iletişim formunu doldurup göndermiş şunları yazmış:

===============================================================
insanlara e-mail atıp ,sonra dalga geçme web master kimin işi ise sana ne.
yeşim altuntaş adıyle senin firmandan geldi.

Gönderen mail:
[email protected]
ben aynısını iade ediyorum

Logged IP: 88.249.216.241
========================================

Formu doldururken e-mail adresi ve firma ismide yazmış ama onları buraya yazmıyorum belki gerçek bilgileri değildir.

Bu maili atan ve sitemizden iletişim formuna yukardakileri yazan salak arkadaş çık bakalım burda yaz benim diye delikanlı ol olum boy ölçelim çıkta

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu iletişim formunu yazanın ne demek istediğini bile anlayamadım ama çıksın burda adam gibi anlatsın derdini bi dertleşelim bakalım

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer siz onu muhattap alır konuşursanız,spam yapan kişi çok matah birşey yaptığını düşünecektir.Böyle durumlarda yapılacak en iyi şey susmaktır.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer siz onu muhattap alır konuşursanız,spam yapan kişi çok matah birşey yaptığını düşünecektir.Böyle durumlarda yapılacak en iyi şey susmaktır.

haklısınız zatende bakalım delikanlılık seviyesini ölçüyoz bu arkadaşın çıkacakmı ortaya diye klavye canbazlığı yapmak kolay

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benımde kısısel gmaıl maılımın spamboxa dusmustu gercekten cok guldum. sagolsun varolsun...

kimden Yeşim ALTUNTAŞ <[email protected]>
kime *****@gmail.com
tarih 16 Haziran 2008 Pazartesi 13:09
konu Filiz hanım ve Erol Bey tavsiye etti sizi

:)

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
banada vbulletin iletişim panelinden gelmiş hergün 200 tane spamin arasından tek tük gerçek mail ayıklanmıyor gmail kullanmak lazım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5