İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

spamcının sonu :)

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaman zaman iyinetteki yazılarıyla bizi güldüren, ama genellikle yaptığı spamlarla canımızı sıkan, turkiyespottan bugün bi spam daha aldım, ama bu seferki baya iyiydi :)

--------
Selamlar nasılsınız? [email protected] msn nin açığı yüzünden heklenmiştir.herhangi bir şekilde şifrenizi vermeyiniz.
turkiyespot@gmail adresine email atabilirsiniz.
iyi çalışmalar
--
www.turkiyespot.com Türkiyenin En Ucuz Hostu.
---------

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazik yav demek msni de almislar.valal ben bu sahistan bu islere ilk girdigimde yani forum acmak site kurmak gibi ilk girdigimde bi alan aldim.Simdi allah var burda ne olmus ne bitmis bilmem ama cok iyi bir insandi baya destek ne oluyordu uzu nsurede kullandim serverini ama sonra tabi sitemiz buyudukce o sreverde bizi kaldirmadi yan isaglamdi sreveri iyiydi ama yavasdi bizde degistirdik .neyse hayirlisi bakalim ne diyim uzuldum .

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:) haklısın serverı kullanarak yaptığı spamlerden ve bunun sonucunda server Ip sinin tüm dünyada blacklistlere girip gönderdiğin her mailin spam klasörlerine düşmesine hiç şahit olmadınmı ??

bence forumda önce bir turkiyespot diye aratın (biz bu arkadaşa kısaca spam ali diyoruz :) )

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) haklısın serverı kullanarak yaptığı spamlerden ve bunun sonucunda server Ip sinin tüm dünyada blacklistlere girip gönderdiğin her mailin spam klasörlerine düşmesine hiç şahit olmadınmı ??

bence forumda önce bir turkiyespot diye aratın (biz bu arkadaşa kısaca spam ali diyoruz :) )

haha evet okudum okumadim degil ama ne diyim siz ustalar daha iyi anlarsiniz bu islerden sadece ben benimle olan o zmanki durumu anlattim demekki neler cikiyor..saygilar

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaman zaman iyinetteki yazılarıyla bizi güldüren, ama genellikle yaptığı spamlarla canımızı sıkan, turkiyespottan bugün bi spam daha aldım, ama bu seferki baya iyiydi :)

--------
Selamlar nasılsınız? [email protected] msn nin açığı yüzünden heklenmiştir.herhangi bir şekilde şifrenizi vermeyiniz.
turkiyespot@gmail adresine email atabilirsiniz.
iyi çalışmalar
--
www.turkiyespot.com Türkiyenin En Ucuz Hostu.
---------

spamin iyisi kötüsü olmaz (;

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5