İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Spammıdır Nedir Nasıl Oluyor?

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba Arkadaşlar Bu Spam Sanırım Onlar Nasıl Oluyor Nasıl Toplanıyor Belirli Bir Bot Felan varmı onun için özel ?

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
yooo biyere geldiğim yok sitemin istemi birçok site içerisinde yazıyor. toplist felanda değil içerisine giriyorum sitenin kaynak görüntüsüne bakiom sitemin ismi yokh deli olcem.

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allahım yaa hiç güleceği yoktu hosgeldin kardes...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
örümcek tarzı sistemlerle yapıyorlar. kimi spam siteler google sonuçlarını sayfaya basar, bazıları da site site dolasır bilgi toplar.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
heh Coban Kavalı Çaldı Koyunlar Peşden geLir Artık Ben ne diyorum Siz nediyorsunuz

... chat_programlari chat_rooms chat_sayfalari chat_sex ... www.guzelmekan.com/klasor/klasor/klasor - 73k - Önbellek - Benzer sayfalar ...

-------------------------------------------------

Türkçe Arama - türküler arama motoru, portalı ve rehberiramazan.sms.sozler.mesajlari.htm ... ... http://www.guzelmekan.com/ramazan.sms.sozler.mesajlari.htm - 96K - Son güncelleme: 30 Nisan 2006 - Anasayfası ...

---------------------------------------------------------
[ CEVDET BAÄ CA YASAKLARDA CEVDET BAÄ CA YASAKLARDA ...Ba?a dön. Kullan?c? profilini gör · Özel mesaj gönder ... http://www.guzelmekan.com/forum/viewtopic.php?p=34899&sid=ea6242330932e3863d4891496196ac2c

------------------------------------------------------------
mp3abi.com mp3abi.com. Premium Domain Names offered by Afternic ...Lütfen Okuduğunuz Konulara Cevap Yazın Bu Paylaşımı Arttıracaktır |<>| Bilgi Birikimimizdir ... www.guzelmekan.com/forum/viewforum.php?f=99 - 10k - Önbellek ...

Beyler Lütfen Bir Konuda Direk Hemen illa birşeyler Söylemek için bir mesaj yazmayın.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendin zaten google sayfasından kopyalandığını yazmıssın son mesajında. kendi kendini cevaplamıssın :p

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Googlede Sitemin ismini yazdım bakayim ne var ne yok dedim baktım başka başka site isimlerinde sitemiin ismi yaziyor

bilmemne xxxxx xxxx sibel kekili xxx bilmemne felan filan xxx=olan yerler absürt kelimeler merak ettim bende bunları eğer botlar yapıyorsa önliyemezmiyiz ? eğer botlar yapmıyorsa zaten önliyemeyiz.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
arkadaşım ona buna laf sokacağına ne soruyorsun doğru düzgün sor, index.html içeriğinde bir dürü spam kelime var google da spam sayfan olması doğal

maks mesaj limiti aşıyorda onda birini ekliyorum

hImm. Neyse bu Konunun Sonu Tartışma Olacak Sanırım herkez aynı şekilde cevap veriyor. gerçekten cok güzel iyinet tartışma forumu yapacaksınız böyle giderse burayı hayır benim anlamadığım bir soru soruyorum ordan biri hoşgeldin diyor ve hemen ardındaki arkadaşda haha hiç güleceğim yokdu hoşgeldin sizce burda bana mi laf söylemeniz gerekiyor gerçekten anlıyamıyorum forumdaki bazı kişileri biri çıkıp şurda kardeş bak böyle birşey var ondan dolayıdır dese amenna allah razı olsun ama böle alaycı kelimeler beni değil kendisini küçük düşürür çünki bilmiyorumki soruyorum bilsem zaten sormazdım...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Google tum siteleri onbellegine aliyor. API ile veya APIsiz yazilan google bazli minik arama aparatlarida belirli kelimelere gore google sonuclarini sahiplerinin sunucularinda onbellege aliyor. Ve o sonuclarda cikan sitelerin iceriginin bir bolumude haliyle bu sonuclari ceken arkadasin yeni sitesinde de yer aliyor. Sordugun soruyla alakali isin boyutu boyle. Alayci kelimeler konusunda ise biraz daha toleransli olursan bundan sonra yapacagin siteler icin daha faydali olacaktir diye dusunuyorum. Cyberturk'un isaret ettigi gibi imzandaki sitenin alt tarafindaki kelimeler olmasa siten daha hos olur. Google'i onbellege alan o arkadaslarin sonu ban'dir. Ama sen onlardan farkli olursan, google uzerindeki omrun daha uzun olacaktir.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
canım kardeşim şu anda ana sayfada bulunan HTML siteyi sen mi yaptın? Başkasına yaptırdıysan sitenin altını mausla basılı tutarak işaretlersen googleda çıkan anahtar kelimeleri göreceksin

bunlar spam linkler içeriyor...

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bir kaç Gün Sonra Yeni Portal a Başlıyorum O Yüzden o Yazılar Yakında Daha iy olucak hiç hile olmuyacak çünki asılları olacak ve işte buda çok iyi olacak. evet aslında haklısınızda.

bakın neden birisi böyle anlatmayı tercih etmiyor ? bu arada çok teşekkür ederim almak istediğim cevabı aldım.

keywords kelimeleride kaldırdım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5