İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

spedia hakkında yorumlarınız...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlıktada belirttiğim gibi spedia hakkındaki yorumlarınızı yazarsanız sevinirim... ve tavsiyesi olan arkadaşlarda varsa mutlu olrum....

H

hibrahim

Misafir
firar bundan 1 ay sonra attığın mesajı sileceksin:) o kadar tavsiye edilmeyen bir para kazanma yöntemi ve şu anda ne kadar populer o da tartışılır. internetten para bölümünü biraz karıştır (ama son göndeirlen post ları)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla 4-5 yil once uye olmus idim bir miktar param var sanirim orda ama simdi uyelik bolumune giremiyorum sanirim o zamanlar baska email ile uyu olmusum:(
simdi bosverin bence

B

besiktaslim

Misafir
al bendende okadar 4-5 yıl öncede benim vardı :)
oyun oyna kazan vsvs. sarı kırmızı ışıkları aman sarı yandı dolaşalım yeşil yandı rahat ol
:)
bisürü şey vardı
sabahlara kadar didindim sonuç :
telefon parası devasa spediadanda çek falan gelmedi...
bilmiyorum hala aynı mantıktamı işliyor bilmiyorum
ama bu gez-kazan tarzında şeylerin modası bitmek üzere gibi

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yılı aşkın süredir ödeme yapmamakta. O nedenle üye olmakla uğraşma. Ödeme yapmamasına rağmen istetsitiklerinde sorun yok. Hergün alacak listendeki miktarın arttığını görüp sevinebilirsin :)

Online ol kazan servislerinden reklam penceresi seyrederek kazandıran sanırım cashfiesta var. Ona da ne kadar güvenilir bilemeyeceğim. Kurulduğundan bu yana ilk kez ödeme yapmaya bu sene başladı!... Ne kadar süre ödemeye devam eder belli değil. Bir de harcadığın zaman değmez! Saatte 1 cent ancak kazandırmakta!?!?! Saat başına en yüksek kazanç spedia tarafından veriliyor gibi ama bu veriş sadece istatistiksel anlamda tutulmakta ne yazık ki :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5