İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

spedia ve diger surf ile kazandiran programlar

K

kartalmaltepe

Misafir
arkada$lar spedia halen turkiye ye odeme yapiyor mu? Cekleri nerede bozdurabilirim? Ayrica ba$ka surfe para odeyen program var mi? 2 tane boyle programi ayni anda acabilir miyim?

Bir de spedia dakikada 1 puan veriyorum diyor ama 1 saat hic durmadan surf yaptim hep yesildi ikonu ama 5 puan verdi surf faktorum de iyi nedendir anlamadim.

Yardimci olursaniz sevinirim

Saygilar

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spedia

aynısı banada oluyor... su an 232 point im var.. bu sistem 1 point e 0.46 cent mi veriyor yoksa 0.46 $ mı??

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re:

Spedia artık tarih oldu! Ben kaç sene kullandım, 150$ anca kazandım.Şimdi adını bile görmek istemiyorum.Bir zamanlar Türkiye'de reklambar vardı.Onuda kaç sene kullandım, 3/1 aldım :)

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,şimdi spedia'yı ben 3 senedir kullanıyorum,o zamanlar Ünv.öğr. olduğum için boş vakitlerimi enformatik'te geçirirdim.günde 3-4 saat kullanıyordum,tabii birçok hilesinide öğrendim,Ozaman üye oldugun sitelerede para veriyordu,üye olduğum 13 siteden yaklaşık 35$ kazandım(fastweb,newyorktimes,betathome,vegasbuilder ..vs...)bazen 2-3 tane barı birlikte açıyordum,1 hafta sonra hesabımı bloke ediyorlardı,sonra ben email atıp hesabımın açılmasını istiyordum,param kaybolmadan tekrar açıyorlardı,o zamanlar spedia'yı çok tanıyan yoktu,benim en son tam olarak 187 tane alt üyem vardı,1seneden beri kullanmadığım halde aylık 100..$ lık çek geliyordu,ödemeler eskiden düzenliydi,ayın bitiminden itibaren 17-20 gün arası bir sürede elime ulaşıyordu,en son çeki mayısta aldım,oda benim eylüldeki doldurduğum 187,7$ limitti,şu anda tam olarak 300$ üzerinde alacağım var,alt üyelerimde uzun müddetten beri kullanmıyor ve bende kullnmadığım için şimdi limit doluyor dolmuyor,bıraktım,ama çek gönderirlerse alırız,Aynı zamanda bu işe başlayan arkadaşlar bu tür siteleri kullanıyor bunların artık m odası geçti,cashsurfers vardadamlar saatte yarım dolar veriyoruz yazıyor ben surf yapıyorum,nbana satte 1 cent veriyor,tabii 3 senede ancak 42$ bir çek alabildim,cashfieste vs. artık bunlar kullanılmıyor,şimdi düşük limitli auto surf siteleri kazandırıyor.Spedi'a çekleri citybank'tan yoluyor,ben hep akbank'tan bozdurdum,citybank olmasının avantajı Tr. büyük şehirlerde şubesinin olması,yani herhangi bir sorun olursa buralarda halledebilirsiniz,Gelen çeki akbank'ta bozdurabilirsiniz.Spedia'da 1 saat gezdim neden az kazandım derseniz,Surf yaparken kapatmak isterseniz,Bardaki kapat işaretine tıklayın ondan sonra bir tablo açılıyor ayrılıyorsunuz vs.gibisinden,eğer siz barı bu şekilde değilde başka şekilde kağpatırsanız çok az kazanırsınız.Aynı zamanda 100 puan 0.82$ ,surf yaparak kazandığınız puanlar ay sonuna kadar puan olarak işleniyor ve ay sonu paraya çevriliyor,eğer limiti geçereseniz request payment yazısına tıkladıktan sonra 4,5$ posta parası kesilip çek adresinize yollanıyor.Spedia hakkında yazacaklarım bu kadar arkadaşlar sizlere önerim bu sitelerle uğraşmayın çok zor kazandırıyor.Sizler xtremehit'si tanıtayım,aşağıdaki linke tıkladıktan sonra üye olun ve my account yazısına tıklayıp hesap bilgilerinizi girdikten sonra açılan sayfanızdan earn linkine tıklayın daha sonra browser kelimesi geçen linke tıkladıktan sonra o otomatik olarak kendi reklamsayfalarını geziyor,ve gezdiği her sayfa için size 1 cent ödüyor,saatte 0.50$ kazanıyorsunuz,isterseniz bu anda internette farklı yerlerde de dolaşabilirsiniz fakat bu sefer kazancınınz biraz düşer,İsteyen arkadaşlar yardım ve destek için sitemize uğrayabilişr www.onlinepara.com'a girip destek bölümüne bakabilirsiniz. herkese selam
http://www.xtremehits.com/?r=krake

www.onlinepara.com

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spedia

krake msn ya da icq varsa konusalım.. su an gördüğüm kadarıyla online sin. ya da bir chat server i soyle oraya geleyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5