İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsor Aranıyor - Desteklerinizi Bekliyorum

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende reklam verecek yer arıyosun sandım kitap için eğer istersen butun sitelerime bannerını koyarım toplam tekil 15000 falan ama cogu yurtdısı ingilizce siteler :( tr lere koyarız bizde pm at istersen

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukarıda yazdığı galıba haftda 1 uyere gonderılern yazıalr :)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içerik haftada bir gönderilen yazılar ve netten derlemeler üzerine.. yeni ne tile alakalı dağıtımı oldukça yaygın tutacağız sonuçta kitabın başarısı bizim başarımız.. yani ben bu işe öyle ya da böyle gireceğim ama elinizde sizinde unutamayacağınız bişey olur.. Damlaya damlaya göl olur ben baya bi ödeme yapıcam birazda sponsor bulursam rahatlarım.. Ayrıca tam bir sayfa ayırıcaz sponsorlara..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben son 6 senede 3 tane kitap yazdim 4 cusunu yaziyorum degil sponsor bulmak konusunu bile acamadim. Ne yazik ki bu konuda insanlarimiz bi tuhaf. Kitap yazdigim konusu gecince insanlarin alayli bakislarina neden oluyorum. Ulkemizde kitapa pek deger verilmiyor. Umarim destek olan birini bulursun.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okulmayi bilmeyen bir toplumdan kitap yazmanin anlamini anlamasini beklemek cok ayip..

kucucuk bir cocuktan dunyayi kurtarmasini beklemek gibi birsey bu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5