İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsor aranıyor

Sporium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şirket sitelerimiz için sponsor aranıyor.

Günlük hiti 50 - en fazla 100 olan içinde
com.tr domainlerinde bulunduğu 6 site için sponsor aranıyor.

PHP 5
site domainlerini ve bilgileri için pm atınız.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla ben 2 tane aldım 10-15 tane site var gayette iyi.

not: cpanel yada plesk panel yok godaddy nin kendi panellerini kullanıyorsun veri tabanı ve siteleri için.

Internet-Bilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsterseniz kampanyada olan cok cüzi bir reseller paketi var sunmamızı isterseniz yayınlayabiliriz.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şirket sitelerimiz için sponsor aranıyor.

Günlük hiti 50 - en fazla 100 olan içinde
com.tr domainlerinde bulunduğu 6 site için sponsor aranıyor.

PHP 5
site domainlerini ve bilgileri için pm atınız.

site isimleri ve detaylı bilgi pm atarsanız yardımcı olmaya çalışayım.

Sporium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Godaddy den aldım fakat Ns adreslerini yapamadım. İki Godaddy Hesabı var. Farklı olarak Nasıl yapıcakz yardımcı olabilirmisiniz.

Yani domainlerin olduğu bir hesap var birde hosting satın aldığım (reseller) bir hesap hosting hesabı açılırken bir domain adresi sordu bende domain hesabnbından bir domain yazdım sonra domain hesabından hosting ip ait 2 tane NS oluşturdum. ns.domain.com ns1.domain.com şeklinde şimdi reseller ayarlarını nasıl yapıcam bilmiyorum.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
giriş yaptıktan sonra sol menüde hostinge tıkla creat deyip domain yaz.

sonra domaini

DNS Sunucular:

ns51.domaincontrol.com
ns52.domaincontrol.com

bu adreslere yönlendir.

bir kaç dakika içinde aktif hale gelecek. Yine sağ menüden hostinge tıkla açılan bölümde domainin Deluxe Hosting - Linux - Monthly ve Manage Account olacak menage accounta tıkla açılan sayfa reseller kontrol panelin oluyor.

yeni site eklemek için settings domain management i tıklıyorsun. Add domain deyip yeni domain ekliyorsun bu yeni eklediğin domain ana domainin subdomaini imiş gözüküyor ama sen domainin dns ayarlarını

DNS Sunucular:

ns51.domaincontrol.com
ns52.domaincontrol.com

yapınca direk site açılyor. Yani anasiten/2siten gibi klasör açıyorsun. Sonra settings ten menage ftp usere gelip yeni açtığın siteye ftp hesabı oluşturuyorsun add ftp user deyip. Sonra database ten mysql e tıklıyorsun veri tabanı ve kullanıcı oluşturma ekranı geliyor veri tabanını oluşturduktan sonra yanında kalem şeklinde bir işaret çıkıyor o işarete tıklayıp mysql bilgilerini alıyorsun.

MySQL Database Information
Status:Setup
Host Name:pxxmysqlxxx.secureserver.net
Database Name:
Database Version:5.0
Description:
User Name:

sonra open maneger e tıklayıp phpmyadmine geçiyorsun sistem bu kadar basit çalışıyor.

Sporium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi yerde daha takıldım şimdi delux planda Farklı domainlere nasıl mail adresi vericez

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ne kadar alan ve trafiğe ihtiyacınız varsa ben yardımcı olabilirim size.

TurkeyServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reseller Kampanya Paketi Özellikleri

- 250 Gb Webalanı
- Limitsiz Trafik
- Sınırsız subdomain
- Sınırsız Domain Ekleme
- Sınırsız E-posta
- Sınırsız Mysql
- Paralles (Plesk) 8.6.0 Kontrol Panel
- %100 Limitsiz Cpu
- Günlük Backup / Yedekleme
- GD Desteği
- Microsoft Frontpage Desteği
- PHP v5.2.6
- LiteSpeed WebServerı
- Mod_Rewrite Desteği
- Özelleştirilebilir Hata Sayfaları
- CGI/Perl
- XML Desteği
- Zend Optimizer
- ionCube Loader

AYLIK: 50 Ytl

İletişim / Msn ( 7/24 ) : mail : [email protected]

web: www.turkeyservers.net

Sorularınız İçin Msn adresinimizi kullanabilir veya Cep Numaramızdan da Ulaşabilirsiniz.

Cep No : 0545 475 27 71

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
size ne kadar alan ve trafik lazım ise yardımcı olalım, reseller şeklinde

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bi yerde daha takıldım şimdi delux planda Farklı domainlere nasıl mail adresi vericez

sol memenüden email i tıklıyorsun. Çıkan bölümden siteadresin.com yazıyorya onun karşısındaki manage account u. sonra add diyorsun açılan pencereden Use a registered or hosted domain name yazan yerin altından e-mail adresi kullanıcı adını yazıp yanındaki kutudan siteyi seçiyorsun.

yenibitelemresmioi4.jpg

şifreleri girip email alanını belirliyorsun 100 mb alanın var bunu eşit bölmen laızm ben genelde gmail e yönledirip kullanıyorum hem 7 gb alan oluyor hemde outlook derdi olmuyor :D. bunuda http://www.google.com/a/cpanel/domain/new?hl=tr şurdan devam edebilirsin yönergeleri izlemen yeterli olucaktır eğer düşünürsen işin bittiğinde www.google.com/a/siteadi.com şeklinde bir kontrol panelin oluyor mail.google.com/a/siteadi.com şeklindede mail kutuların.

kutuda çıkmazsa bir alta yazıyorsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi