İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsor Araniyor

1patron1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kurmayı Duşundüğümüz Oyun sitesine Sponsor aranıyor

Biz akyaziforum Yönetimi olarak ve arkadaşlarimizin yoğun isteği üzerine bir oyun sitesi talebi devamlı alıyoruz

arkadaşlarimizın ekolay ve maynette oyun oynucağına kendi oyun sitemizde oynuyalım düşünceleri var

bizimde buna maddi durumumuz yeterlı olmadığı için sponsor arkadaşiların desteği ile bunu başaracağimiza inaniyoruz

ilgilenecek arkadaşalrin bizimle irtibata gecmesini rica ediyorum www.akyaziforum.com

mail.msn.. [email protected]

1patron1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bizim asil sponsorluk desteginde alandeyil sciprit tir

alanimiz ve domanin konusnda sıkıntımız yok yazilim eksigimiz var beni ekleyin konusalim isterseniz

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
bizim asil sponsorluk desteginde alandeyil sciprit tir

alanimiz ve domanin konusnda sıkıntımız yok yazilim eksigimiz var beni ekleyin konusalim isterseniz

Hmm oyun sitesi derken forum blog gibimi yoksa kral oyun gibimi ? ilk sorayımda ona göre.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5