İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sponsor arıyorum

mondschein

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba egitim sitem için sponsor arıyorum. pr 3 tür. yaklasık olaarak 6 aydr. zaten site 1 yıllıktır.

aradıgım ozellikler ise 100 gb alan ( word excell pdf gibi ) dosyalar barınacak. elimdeki dokumanlar 60 gb civarında, siteye yuklleyecegim. uyelerde dosya yukleyip, indirebilecektir.

telif hkkı gerektirmeyen dosyalardir. plan, yazılı vs gibi.

belki host degil de vps gerekir diyebilirsinz ama zaten ziyaretcim az. 50 - 100 civarında. elimdeki dosyları ekledikçe alan gerekecek ve ve ziyaretci sayısı da artacak.

uzun planlı bir proje seklinde dusunuyorum. ileride ziyaretci sayısına oranla host yetmeyecek ve vps veya sunucu gerekecek. simdilik ziyaretci sayım artana kadar idare etse yeterli.

ilgilenen arkadasa simdiden teskkurler

webtasarimcom

AKWEB HOSTİNGİ
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ucret olarak 25-30 lira verebilirim.

Malesef bu fiyatlara kaliteli bir hosting bulamazsınız.

Bütçenizi artırabilirseniz yardımcı olmak isteriz. Bizim size verebileceğimiz fiyat

100 GB hosting ve limitsiz trafik için yıllık 100 TL dir.
CPU limiti %50 dir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5