İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SponSor Arıyorum..

K

KeMaNcI

Misafir
Merhabalar..
Kendi kişisel siteme ait bir blog kurmuştum tam olarak kişisel sayılamaz ama kendi yazılarım felan var maddi sorunlar yüzünden kapatmak zorunda kaldım.. Wp'den bedava bir blog kurdum fakat ihtiyacımı karşılayamadığı için bana sponsor olacak birisini arıyorum..
Blogum 15 günden beri türk wp blogları arasında ilk 10'da ve son 1 haftadan beri 1. sırada..

Dünkü tekil hitim : 7901 ortalama tekil hitim 2000'in altına hiç düşmedi..

Eğer qerçekten ilgilenen varsa beni eklesin sitemin ismini tekil hitinin kaynağını qöstereceğim..

Lütfen sitenin ismini sormak için msn adresimi eklemeyiniz..

[email protected]

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7901 tekil ile host parası bile kazanamıyor musun?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Merhabalar..
Kendi kişisel siteme ait bir blog kurmuştum tam olarak kişisel sayılamaz ama kendi yazılarım felan var maddi sorunlar yüzünden kapatmak zorunda kaldım.. Wp'den bedava bir blog kurdum fakat ihtiyacımı karşılayamadığı için bana sponsor olacak birisini arıyorum..
Blogum 15 günden beri türk wp blogları arasında ilk 10'da ve son 1 haftadan beri 1. sırada..

Dünkü tekil hitim : 7901 ortalama tekil hitim 2000'in altına hiç düşmedi..

Eğer qerçekten ilgilenen varsa beni eklesin sitemin ismini tekil hitinin kaynağını qöstereceğim..

Lütfen sitenin ismini sormak için msn adresimi eklemeyiniz..

[email protected]

ihtiyaçların neler, alan, bw olarak ne istiyorsun? içerik ne tür?

bunlara cevap vererirsen daha rahat sponsor bulursun.

K

KeMaNcI

Misafir
100 mb host ve 5 bw yeterlidir. içerik qenel daha çok qelen hitlerim yayınladığım videolar üzerine qeliyor

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
hostcu değilim ama xeon 3,2 4 gb ram 1 gbps porta sahip softlayer dc de bulunan cisco firewall a sahip bir makinamdan ufak bi bannerimi yayınlaman karşılığında sponsor olurum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5