İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsor Host Aranıyor

antidetron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 500 MB alan, 15 GB trafik ve Cpanel özelliklerine sahip host sponsoru arıyorum. Lütfen 2-3 gün sonra sponsorluğu bitirecekler teklif etmesin. Başladığı işi sonuna kadar götürebilecek kişilerden yardım bekliyorum. Teşekkürler.

emrcnd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet
Paketlerin altında
" Linux Web Hosting Modülleri Genel Özellikleri " tıklayarak tüm özellikleri görebilirsiniz.

Siparş verdikten sonra site adresini pm atın budan onaylayınca otomatik açılacaktır hesabınız.

antidetron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet
Paketlerin altında
" Linux Web Hosting Modülleri Genel Özellikleri " tıklayarak tüm özellikleri görebilirsiniz.

Siparş verdikten sonra site adresini pm atın budan onaylayınca otomatik açılacaktır hesabınız.

468*60 banner eklemek yerine sitenin altına "Bu site Ozkula Hosting Sunucularında Barınmaktadır." diye bir ibare koysak olabilir mi acaba?

BlaxeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
İstersen Kendi Reseller'ımdan Sponsor Olabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5