İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsor karsiligi host ariyom....

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam HemserimFM icin sponsor karsiligi server ariyoruz. 50 kisi dinleyici sorunsuz bir yer olmasini istiyoruz suanki yerde hep yayin kesiliyor sorun yasiyoruz ayrica eski yerin sahibi bakmiyor sorunlar oldugunda..... Ilgilenenler bizahmet buraya yazsin paketleri sunsun duruma bakacaz biz....

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sponsor alacağın kişi uzun süre seni idare edebileceğini sanmıyorum. bu işi yapan uzman kişiler şirketler var.

www.yayindayiz.biz gibi.

{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
Selam HemserimFM icin sponsor karsiligi server ariyoruz. 50 kisi dinleyici sorunsuz bir yer olmasini istiyoruz suanki yerde hep yayin kesiliyor sorun yasiyoruz ayrica eski yerin sahibi bakmiyor sorunlar oldugunda..... Ilgilenenler bizahmet buraya yazsin paketleri sunsun duruma bakacaz biz....

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaş ne aradiğini bilmiyor sanırım, bılıyorda yansıtmasını bılmıyor.
hostmu lazim?
radyomu?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne aradimi biliyorum radyo icin host ariyorum sadece radyo icin... Hani paketler sunuyorsunuzya mesela 50 kisi dinleyici 10000 mb trafic söyle böyle yazin bizde kontrol edelim bakalim....

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki Radyoyu sana saglayan kişinin ne kazanci olacaktır?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
radyo alcak kisi realden tanidigim abla gibi gördum cok sevdigim birine aliyorum yardim ediyorum. Para karsiligi degil sponsor karsiligi ariyorum... saygilarimla

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niye is yapan cok hem alcam yer 1 senedir radyolari var hergun 20-50 arasi dinleyicileri var sponsor karsiligi yani onun banneri siteye eklecez alcaz bunu yapan cok kisiler var....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5