İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsor olunacaktır.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hitti olan 2 ve/ya 3 siteye sponsor olunacaktır. İlgilenenlere duyrulur lütfen hitti olmayanlar yazmasın.

Ciddi bir firmayız kesinlikle dosya kayıbı silinme bildirmeden fes etme olayı olmayacaktır.

Eğer fes etme gibi bir durum söz konusu olursa da kişinin yeni host bulması için 1 ay süre tanınacak ve mantıklı bir açıklama yapılacaktır.

Sponsoru olacağımız kişi ve/ya firmalar ana sayfasında 400x74 bannerimizi görünür bi yere koymak zorundadır.

İlgilenenler olursa Ö.M atabilirler.

veya [email protected] 'a mail gönderebilirler.

www.sanalvadi.com

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hiti olan derken istediğiniz hiti yazarsanız ilgilenen arkadaşlarda boşuna teklif yapmamış olur sizde boşa vakit geçirmemiş olursunuz.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük 1000 kişi ve üstü ziyaretçi potansiyeline sahip kişiler pr değeri en az 2-3 olması yeterli ve eğer varsa istatistiklerini gösterecek bir metaryel üye sayısı web grafik istatis.. 'leri gibi..

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence siz sponsorluk değilde çoğu "küçük" host firması gibi "beleş reklam" mantığıyla hareket ediyorsunuz? çünkü sponsorluğun anlamı bu değil. tamam kendi çıkarlarınızda olacak elbetteki... ama konuşmalarınıza bakılırsa... herneyse kolaygelsin...

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emuzzik sponsorluğun anlamını bana anlatırmısın ?

Aç bir televizyon sponsorlu programları seyret bak bakalım sponsor reklamı yapılıyormu yapılmıyor mu ondan sonra gel bu şekilde yaz yani sponsorun anlamını bir öğren ne iş yapar neden sponsor olur bunu öğren.

Ayrıca tabi ki reklam koyacağım sonuçta para almıyorum. Ayrıca iki taraflı memnuniyet oluşuyor ortada. Ben emek veriyorum cebimden para ödüyorum ilgi gösteriyorum herangi bir hosting 'e ihtiyacı olan para ödemek istemeyen ve/ya parasal durumu olmayan biri bana sponsorum olurmusun talebinde bulunuyor. Sponsor oluyorum o kişinin çıkarları ortada oluyor ee benim başka ne çıkarım olacak reklam harici ? Ne yapılabilir ?

Varsa fikrin paylaş yapalım..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MafyaLideri' Alıntı:
Eğer fes etme gibi bir durum söz konusu olursa da kişinin yeni host bulması için 1 ay süre tanınacak ve mantıklı bir açıklama yapılacaktır.
Sponsoru olacağımız kişi ve/ya firmalar ana sayfasında 400x74 bannerimizi görünür bi yere koymak zorundadır.
400*74 banner gorunur yere konulcak bu bannerin gorunmeyecek bir halimi var
88*31 banner desen amenna
yada text yaziyi gorunur bir yere koymak zorundadir desen onada amenna
senin istedigin sartlardaki hite sahip bir site bu sekilde 400*74 banner koyarak o bannerden gelen gelirler ile 4-5 tane host karsilayabilir
emuzzik in de ifade etmeye calistigi bu herhalde

E

exc

Misafir
Sponsorluk kavramını öğren demişsin nasıl sponsor olucağını dahi bilmiyorsun.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
400*74 banner gorunur yere konulcak bu bannerin gorunmeyecek bir halimi var
88*31 banner desen amenna
yada text yaziyi gorunur bir yere koymak zorundadir desen onada amenna
senin istedigin sartlardaki hite sahip bir site bu sekilde 400*74 banner koyarak o bannerden gelen gelirler ile 4-5 tane host karsilayabilir
emuzzik in de ifade etmeye calistigi bu herhalde

1000 tekille o kadar parayı nerden kazanabilirim bilgi verirsen, boşuna kasmayalım :D

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie' Alıntı:
1000 tekille o kadar parayı nerden kazanabilirim bilgi verirsen, boşuna kasmayalım
ben sonucta bu islerin acemisiyim :}webmasterlik desen yanindan bile gecemem html sayfa yap desen onuda yapamam :} (alay amacli degil gercekler) ben 300-500 hitli siteyi dedicated serverda tek basina host edebiliyorsam(sitenin kullandigi alan 100MB aylik yedigi bw 2GB (host ettigim makina p4 2.8 1024 Ram 120GB hd ve sadece bu makinayi o 300-500 histli site icin kullaniyorum)cebimden 1 kurus vermeden. sen 10 tane dedicated alman lazim o site ile :}

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuçta ben bir teklifte bulundum banner ve şartlarım burada ki hiç kimseyi ilgilendirmez 500 ve 1000 tekil hitti olan kişi aylık 20 30 ytl host parası ödüyeceğine ödemez ve dediğim banneri koyar kabul eden eder etmeyen de susar. Şartlar benim şartlarım.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bizimde sponsor olduğumuz siteler var bizde reklamımızı koydurtuyoruz. ama ancak amaç %50 birisine destek olup %50 karşılık almaksa önce içerik incelenir bakılır bu site iş yaparmı ona göre adamın büyümesinde veya yayın hayatını sürdürmesinde yardımcı olursunuz ve sizde reklamınızı koydurtursunuz. kusura bakmayın ama 2000 tekili olcak 400 bilmemkaç pixel bannerımız olcak carttı curttu tarzı şeyler direkt beleş reklam anlayışıdır... sitenizde 400x71 reklam karşılığı hostunuzu karşılıyoruz yaz daha iyi bence...

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
400x74 benim bannerimi yayınla bende seni istediğin yerde host ettireyim. bu durum sponsorluk kavramını tamamen aşmış bişey. hiti 5000 olan birine sor bakalım 400x74 banneri aylık ne kadara a reklam verir. 3 aylık reklam alsa 2 senelik host parasını çıkartır. teklifimi değerlendir istersen 400x74 bannerimi yayınla ben senin siteni 1 sene host ettirecem.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5000 'in tekille 3 aylık reklam mı alsa ya bırakın bunları hala eksikleriniz var bu belli

Bu devirde Türk internetinde artık öyle reklam almak kolay değil. Adamlar fiyatlarını 20 milyona kadar düşürdü ki hala alamıyorlar kandırmayalım kendimizi!

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MafyaLideri' Alıntı:
5000 'in tekille 3 aylık reklam mı alsa ya bırakın bunları hala eksikleriniz var bu belli

Bu devirde Türk internetinde artık öyle reklam almak kolay değil. Adamlar fiyatlarını 20 milyona kadar düşürdü ki hala alamıyorlar kandırmayalım kendimizi!

bu mesajdan sonra ben artık birşey demiyorum...(!)

iyi çalışmalar

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Affet eksikliğimizi senden öğreneceklerimiz var demekki. demek fiyatlar o kadar çekildi bikaç adres verip bize yardımcı olurmusun.biz kendimizi kandırmıyoruz ama kandırma girişimleri var gibi. 400x74 e aylık 20 YTL ye 5000 + hiti olan varsa hemen reklam verelim.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demeyin zaten değil 5 bin 10 bin 15 bin tekille ağlayan adamlar biliyorum 1 e 1 tanıyorum süper isimlere sahipler ama ağlamaktalar gelişen türk internetin de hala kayıplar var

ayrıca tekrar diyim nasıl bir kampanya yaparım bu beni ilgilendirir kimseyi nasıl banner koyarım ve koymam ilgilendirmez isteyen kabul eder istemeyen etmez.

ö.m 'den 2 kişiye host açılmaktadır bilginize.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ne diyelim Allah pazarına Pazar katsın. kolay gelsin.!

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MafyaLideri' Alıntı:
Demeyin zaten değil 5 bin 10 bin 15 bin tekille ağlayan adamlar biliyorum 1 e 1 tanıyorum süper isimlere sahipler ama ağlamaktalar gelişen türk internetin de hala kayıplar var

ayrıca tekrar diyim nasıl bir kampanya yaparım bu beni ilgilendirir kimseyi nasıl banner koyarım ve koymam ilgilendirmez isteyen kabul eder istemeyen etmez.

ö.m 'den 2 kişiye host açılmaktadır bilginize.
bak ilk mesajinda yazdigin su
Ciddi bir firmayız kesinlikle dosya kayıbı silinme bildirmeden fes etme olayı olmayacaktır.
ciddi olan bir firma Kalkip elestirilere boyle cevap vermez

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam şartlarını yazmış kabul eden eder etmeyen susar bu kadarına pes doğrusu... biri domain satar o kadar etmez dersinizi biri hosting satar olmaz dersiniz biri sponsor olur bannerını beğenmezsiniz... sizene arkadaşlar adam yorum istemiyor ki??? şartlarını yazmış kabul eden gider sitesini koyar. isterse tüm indexi bana ayıracaksın der olur biter.. daha düne kadar beleş host için 8m.com'un verdiği o devasal bannera sesini çıkaran yoktu. açılan 10 tane pop-upa ses çıkaran yoktu vs.. o 1000 tekil demiş başkası 100 tekil der isteyen istediğini seçer. sizi anlamak cidden çok zor yaf..

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix benim anlatmak istediğim de bu zaten Allah senden razı olsun anlamsız anlamsız yazıp karalayıp duruyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5