İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsor Oluyorum.

M

Muratfb

Misafir
İlk 3 Kişiye 50 Mb Alan Ve 2 Gb Trafik Veriyorum. Neden Bu Kadar Az Demeyin Herkes 500 Mb VEriyor Bİlmem Ne Yapıyor Piyasayı düşürüyorlar. Benden Bu Kadar İsteyen Olursa Seve Seve Veririm.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hosting firmanız varmı Onu sormustum yoksa reseller alıp fazla kalan yerlerimi satıyorsunuz ?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık öyle bir hale gelmişiz ki hosting sattığım bir site var yerine hosting firmam var diyor arkadaşlarımız.Bu arkadaş için söylediğim geçerli mi bilmem?

M

Muratfb

Misafir
Ya Arkadaşlar Firma Dediğim Bi Yere Bağlı Değilim Yani Ama Resellerdan Da Satmıyıyorum 500 Mb Alanıda Yıllık 30 YTL Ye Satmıyorum Yeterlimidir ?? 50 Mb Lık 3 Arkadaşa Sponsor Olucaktım Olay Budur..

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş sponsor olacağım demiş 3 kişiye ve şu özellikleri sağlaycağım demiş genel olarak, ama neredeyse bir küfür etmediğiniz kalmış. Dileyen olursa alır. Uzatmanın manası nedir ki? Kolay gelsin hepinize iyi çalışmalar...

M

Muratfb

Misafir
Arkadaşlar Sponsor Olmaktan Vazgeçtim konuyu Silerseniz Sevinirim.. Yardıma İhtiyacı Olan Yok Demekki Hala Burada. O Zaman Siz 500 Mb Yıllık 30 YTl Satmaya Yada Almaya Devam Edın. Zararını Siz Cekıyorsunuz Ben Değil. Çok Goruyoruz Bırakıp Kacanları Paraları Yananları Ben 4 Senedir Bu İşi Yapıyorum. Ve Firma Olabilmek İçin Gerekli Belgeler Maliyeye Yollandı Ben Tek Başımayım Ve Kendime Ortak Bulduğum İçin Firmalaşıyoruz.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben de bu forumda bu şeye hasta oluyorum. bi konu açılıyor ilgili ilgisiz herkez dalıyor. yararlı zararlı gerçekten anlaşılamıyor sonra..

bi müsaade edin bi iki kişi alsın baksın.? sonra o kampanyadan yararlananlar gördükleri faydayı-zararı burda yazarlar zaten. bilmeden en azından konuşulmamış olur.

bu arada Muratfb sen işine devam et. belki gerçekten ihtiyacı olan biri çıkacaktır.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratfb, 3 yıl önce bu tür duyuruları bende yapmıştım ve aynı şekilde karşılık görmüştüm. hatta o zamanlar imzaya firmanın url'sini koymak bir suç sayılıyordu. hey gibi günler :D

sen böyle devam et arkadaşım, sen gibi birçok kişi bu işi hakkıyla yapmaya çalışıyor ve rekabetten zarar görüyor. öyle bir piyasaki sponsorlukta bile rekabet var :D

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya tutturmuşsun 50 mb alan 30 YTL diye.Tamam alan 500 mb da trafik ne durumda?Alanın o kadar da fazla önemi yok bence, trafik daha önemli gibi geliyor bana.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaslar bi olayı aydınlatalım;

Bu konuda kimsenin ekmeğine karısılmıyor.Gunumuzde okadar dolandırıcı varkii artık heryerden cıkıyolar.Once referans icin sponsor oluyolar sonra referasnları gostererek direk para ustune yatmaya baslıyorlar.
Veya bir kesim cocuk reseller alıyor hemen satmaya veya sponsor olmaya baslıyor.Ben size bunu sordum siz yok bnm hosting sirketim var diyince zaten mesaj atmadım.
Lutfen yanlıs anlasılmaya maal vermeyelim.

M

Muratfb

Misafir
Tamam Arkadaşlar Siz Haklısınız Hata Bende. BÖyle Salakça Bir Başlık Açmamalıydım Sanane Murat nie Sponsor Oluyorsun Ki Parası Olan Alır

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Siz bu dusunce ile sponsor bile bulamassınız ozmn baska dencek birsey yok.

M

Muratfb

Misafir
Pardon Ama Düşüncem Neymiş Onu Sizden Öğrenebilimiyim ?? Sponsor Olmak İçin Ne Yapmam Lazımdı Yanş Nasıl Konu Açmam Lazımdı Konuyu Açtığımdan Beri Baltalıyorsunuz. Beni Tanımıyor Etmiyorsunuz ?? Bazı Arkadaslara Sponsor Olmak Sucmu Tekrar Soyluyorum Ben Herkes Gıbı Elki Açık Değilim 500 Mb Alanı 50 GB Trafığı 30 YTL Ye Satamam. + Başkası Gibi Gel Sana Sponsor Olayım Ne Kadar Alan Lazım 500 Mb Tamam Hemen Vereyım Dıyemem. Bugun Sponsor Olup Yarın Kaçamam. O Yuzden 50 Mb VErıyorum Bazı Arkadaslara Belkıde Yenı Yenı Web Isınle Urasan Arkadaslara Bır Fırsattı Bu ??

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yanlıs olan dusunceniz hemen 1-2 olumsuz yorumda projeden vazgecmektir.Ayrıca ben sizi kotulemedim sadece merak ettiğim soruları sordum bunada dikkat edin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5