İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sponsor yardımı

I

Illumina

Misafir
Merhaba,

Çok fazla ilgi alanımda olmadığı için pek bilmiyorum. CPC sponsorlardan bana uygun olanını belki siz biliyorsunuzdur. Sitede internetten çekilebilecek dosyalara linkler bulunuyor, bunların bazıları videolar olabilir, xxx veya normal kategoride, sonuçta telif hakkı problemi yaratacak illa dosyalar vardır. Bir çok sponsorun bunu kabul etmeyeceğini anladım, az olan bilgime rağmen.

Bu tarz bir sitede ne tür reklamlar yayınlayabilirim.

Iyi çalışmalar

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Illumina' Alıntı:
Merhaba,

Çok fazla ilgi alanımda olmadığı için pek bilmiyorum. CPC sponsorlardan bana uygun olanını belki siz biliyorsunuzdur. Sitede internetten çekilebilecek dosyalara linkler bulunuyor, bunların bazıları videolar olabilir, xxx veya normal kategoride, sonuçta telif hakkı problemi yaratacak illa dosyalar vardır. Bir çok sponsorun bunu kabul etmeyeceğini anladım, az olan bilgime rağmen.

Bu tarz bir sitede ne tür reklamlar yayınlayabilirim.

Iyi çalışmalar
adengage kullan icerik olayi sorun olmaz orda

I

Illumina

Misafir
Bu sistemde sanırım müşterinin gelip benim sitemi seçip reklam vermesi gerekiyor değil mi? Adsense gibi içerik ile ilgili otomatik seçilmiş reklamlar çıkmıyor?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayir ilk basta network ads adi altindaki reklamlar cikiyor ve ortalama 5-6 cent tik ucreti
bunun yaninda isteyen olursa sana reklam verebiliyor( aylik haftalik senelik gunluk senecekler halinda fiyati kendin belirleyebiliyorsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5