İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsor

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba google adsense dışında bir sponsor arıyorum yardımcı olursanız sevinirim...

M

maxialem

Misafir
ne diyim konu güzel bunlardan başka sakın ultrasponsor falan demeyin çok az veriyo

Arayan Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adbrite var. Gerçi son durumları nedir, Türk webmasterlara ilgi ve sevgileri ne alemdedir bilmiyorum...

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
namedrive.com hakkında biraz bilgi verirmisiniz sedoda ki yasakların hepsi bundada geçerlimi reklamlara tıklamaya ne kadar veriyo yaklaşık olarak

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
namedrive ilk ay öder ikinci ay şutlar belki ilk ayda şutlar türk tirafigine alerjisi var adamlarin.!

S

Senbul

Misafir
Arayan Adam' Alıntı:
Adbrite var. Gerçi son durumları nedir, Türk webmasterlara ilgi ve sevgileri ne alemdedir bilmiyorum...

Adbrite uzun bir zamandır türk İp lere network reklam göstermiyor.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
öncelikle katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. ben gittigidiyor.com a üye oldum güzel bir programa benziyor. inşallah söylediklerimde haklı çıkarım.. + omnweb i kessinlikle tavsiye etmiyorum isterlerse yöneticileri de bana mail atabilir 1500 tık vardı rahat 420 binlira vermişler ben onlara buradan sadsece gülüyorum heheheh sponsor seçerken lütfen dikkat emeğinizi yedirmeyin başkalarına...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o omnweb tamamiyle yalan bir sponsor kimseye para verdimi merak ediyorum doğrusu.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
namedrive da hitlerinizi " helak" etmeyin:)
3 ay kullandım. 17 dolar. ki günlük 300 hit gidiyordu. ödemeler 20 dolar olunca yapılıyor. 3 ayda 20 dolar olmadı ne hikmetse
yani sistemi çok acayip

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5