İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsorların Son Durumları [ Eylül 2005 ]

T

TurkWeb

Misafir
Bildiğim sponsorların son durumlarını yazıyorum arkadaşlar, lütfen sizinde bildikleriniz varsa yazınki herkes yararlanabilsin.

Google Adsense: Kazançlar yawaş yawaş düştü gibi ama ödeme yapıyor (TR) Çekle ödüyor, çek bozmada ufak miktarlarda ücretler alınabiliyor. 100 doları geçince ödeme alabiliyorsunuz.
www.google.com/adsense

Adbrite, Türkiyeye ödeme yapıyor (ama çok kolay atabiliyor ve türkiyeden yeni üye kabul ediyormu bilmiyorum)
www.adbrite.com

Sedo, TR ye ödeme yapıyor bankaya eft yada paypal ile ödüyor.
www.sedo.com

Linkbuddies, içeride 200 dolarım var hala ödeme yapılacak tarih temmuz 2005 gösteriyor. Herhalde yediler paramızı :(
www.linkbuddies.com

Oyna65.com Ödeme yapıyor Banka hesabınıza yada paypala, dün 200 dolardan biraz fazla aldım paypal hesabıma.

Randevum.com , tıklama başına ödeme yapıyor. Türkiyeye ödüyor oranlar biraz düşük ama iyi trafiğiniz varsa iş görür.

Clickpara.net , denemedim. Ödeme yaptığı söyleniyor oranlar çok düşük geldi. Güvenilirmi derseniz bilemiyorum.

Turkeybride , çıkardığınız paralı üyelik başına 15 YTL ödüyor. Banka havalesi ile 24 saat içinde paranızı alabiliyorsunuz. Paralı üyelik çıkarmak zor ama trafiğiniz varsa iş yapar. Ödeme yapıyor + güvenilir
http://www.turkeybride.com/webmaster/

aklıma gelenler bunlar, eklemek istedikleriniz varsa DENEYEN arkadaşlar yazarsa iyi olur.

Bol Kazançlar

B

Bohemlife

Misafir
Google ve Turkeybride.com kullanıyorum
ikisinden de ödeme aldım

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adsense
Arkadaşlar Adsense'i artık kullanmıyorum en son bugünkü istatistiklerime baktım ve durum rezalet 2 tık 0.01 $ Hile falan yapmıyorum keywords falan yok ne iştir anlamadım.

Sedo
Sedo'yu 2 ay falan kullandım site park edildiğinden yüksek tık oranı var ortalama da Türkiye'ye 0.03-0.05 arası veriyor tık başına bir kez ödeme aldım paypal hesabıma

Randevum.com
Türkiye'deki kullandığım 2 sponsordan birisi. Ödeme yapıyor. Çöpçatan olayı olduğundan ilgi çekiyor.

Yesil-kart.com
Türkiye'deki en iyi sponsor bence. Ödemeleri her ayın 5'inde mutlaka yapıyor. 2 kez ödeme oladım. Paranız 5 YTL olsa bile ödeme yapıyor

P

p2pTurk.Org

Misafir
Adbrite niyeti bozdu bir tek hileli hit göndermedim ben attılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5