İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Spor İçerikli 20k+ Sayfalarla Karşılıklı Reklam Çalışması

sametsezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Elimde 25k beğenisi olan Emre Çolak'a ait bir sayfa bulunmakta. Sayfamızda oldukça seviyeli paylaşımlara yer vermekle beraber hergün aktif olarak kullanmaktayız.

İsteğimiz; 20k ve üzeri spor içerikli sayfalarla karşılıklı reklam çalışmaları içinde bulunmak. Böyle bir çalışma iki tarafında yararına olacaktır düşüncesindeyiz.

İlgilenen arkadaşlar sayfa adreslerini PM atıp konu altında PM attıklarını belirtirseler kendilerine en kısa sürede geri dönüş yapacağım.

Sayfaya ait bazı istatistikleri de sizlerle paylaşmak istedim:

facebook-20130101-cinsiyet-ve-yas.png

facebook-20130101-erisim-ve-siklik.png

TekN@ Star

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerbahçe Sayfası Olsaydı Karşılıklı Basit 15-20 K Spor Sayfalarımla Atardık Ama Ne Yazıkki Bendeki Spor Sayfalarının Hepsi Fenerbahçe İle İlgili :)

sametsezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerbahçe olması biraz sıkıntılı bir durum tabi. Çok tepki çekmeyecek olsak ilgilenebilirdim ama sakıncalı bir durum biraz :)

Fenerbahçe Sayfası Olsaydı Karşılıklı Basit 15-20 K Spor Sayfalarımla Atardık Ama Ne Yazıkki Bendeki Spor Sayfalarının Hepsi Fenerbahçe İle İlgili :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5