İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Spor Kulübü Web Sitesi Yaptırılacaktır.

lazandoz61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Spor kulübümüz için içerik yönetim paneli olan bir portal yaptırılacaktır. Tasarım ve yazılım özel olarak hazırlayabilecek arkadaşlar, tekliflerini en kısa zamanda ulaştırırlarsa sevinirim.

otuziki

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Selam

yönetim paneli olan, hostunuz büyüklüğüne bağlı olarak dilediğiniz bölüm, kategori ve sayıda içerik ekleyebileceğiniz, iletişim, forum, resim galerisi ve daha başka bölümleri olan bir siteniz olsun isterseniz mesaj atmanız yeterli.

lazandoz61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adana Demirspor veya Trabzonspor sitelerinin bir benzeri olacak bir tasarım düşünüyoruz. İçerisinde; haftanın maçı, fikstür gibi bölümleri olacak. Ciddi düşünen arkadaşlar ulaşsın

lazandoz61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklif gönderen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Yanlız kusura bakmasınlar cevap yazamıyorum kotadan dolayı. Siteyi yapabilecek olan arkadaşlara örnek tasarım olarak http://www.adanademirspor.org.tr/anasayfa veya www.trabzonspor.org.tr adresini söyleyebilirim.

Sitenin içeriğinde

KULÜBÜMÜZ
TARİHÇE
TÜZÜK
BAŞKANLARIMIZ
YÖNETİM KURULU
İDARİ KADRO
SAHAMIZ
TESİSLERİMİZ
İLÇEMİZ
SPONSORLARIMIZ

A TAKIM
TEKNİK KADRO
FUTBOLCULAR
FİKSTÜR
PUAN DURUMU

ALTYAPI
ANTRENÖRLERİMİZ
U-19 TAKIMI
U-17 TAKIMI
U-16 TAKIMI
U-15 TAKIMI
U-14 TAKIMI
U-13 TAKIMI
SPOR OKULLARI

BRANŞLARIMIZ
ANTRENÖRLERİMİZ
BASKETBOL
BUZ HOKEYİ
BUZ PATENİ
CURLING
CORFBOOL
HALK OYUNLARI
HENTBOL
GÜREŞ
JUDO
KARATE
KICK BOKS
MASA TENİSİ
SATRANÇ
TEKVANDO
VOLEYBOL
YÜZME

MULTİMEDYA
FORUM
RESİMLER
VİDEOLAR
DUVAR KÂĞITLARI
MARŞLAR
LİNKLER

ARŞİV
BAŞARILARIMIZ
ESKİ BAŞKANLAR
ESKİ KADROLAR
ŞEHİTLERİMİZ
UNUTULMAZLAR

İLETİŞİM

OLACAKTIR. yapabilecek olan arkadaşlar varsa telefon numarasını ve referans web sitelerini PM'den atsın...

P

pozitif06

Misafir
eğer özgün bir sistem istiyorsa bu kodlamanın maliyeti 150 TL den fazladır (kişisel görüşüm)

joomla vs. gibi hazır sistemler için 50 TL gibi bir ücretle yapabilirim...

lazandoz61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Proje, konusunda gemius rumuzlu arkadaşlar anlaştık. Diğer ilgilenen arkadaşlara da teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5