İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sql 2005 Data Import/Export Sorunu

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sql 2005 Server Kurdum (90 Günlük)
Sql Server Management kurdum (Express)

Ama management in express sürümünde import/export özelliği yokmuş. Bu durumda ne yapmam gerekiyor ? Sql Server Management in express olmayan sürümünü nedendir bilmiyorum bulamadım..

Import/Export işlemleri için nasıl bir çözüm bulabilir miyim ? Çözüm bulamazsam Sql 2000 e geçmek zorunda kalıcam :(

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
malesef dediğin gibi EXPRESS de import/export yok.

biz SERVER bize ait olduğundan,
backup alıp, serverda restore ediyoruz. fakat hosting kullanıyorsan bunu yapman zor.

bir ara sql2005 enterprise ı bulmuştuk (akademi kopyası felamdı sanırım). ondada import/export sırasında table ve data dışındakileri almıyordu(user,storeporcedure gibi).

anlayacan sql2000 deki rahatı bizde bulamadık. ama server bize ait olduğundan backup/restore ile hallediyoruz.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler.
Diğer arkadaşlar da 2000 e geçmemi mi tavsiye ediyorlar acaba ? Bir çözüm yok yok mudur ?

eke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farklı yazılımlar deneyebilirsiniz ,

Mesela şuna bakabilirsiniz : EMS SQL Manager

Bayağı gelişmiş özelliklere sahip.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ben sql2005 develpment kullanıyorum exportta var importta...hatta makineyi çok kasıyo diye daha dün access e çevirdim .

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Farklı yazılımlar deneyebilirsiniz ,

Mesela şuna bakabilirsiniz : EMS SQL Manager

Bayağı gelişmiş özelliklere sahip.

Teşekkürler. Bu siteyi ve bu programı bugün inceleme fırsatı bulmuştum. Peki trial ne kadar kullanabiliyoruz ? Trialde hangi özellikler kısıtlı veya kırılmışını bulmak kolay mıdır ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5