İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SSH'den yedek yükleme sorunu

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vbulletinde 3.7.1 sürümüne geçerken hata oluştuğundan dolayı tekrar eski sisteme dönmek istedim ama eski yedeğimi ssh'den bir türlü yükleyemedim. Komutları verdikten sonra yedeği yüklemeye başlıyor ama yedeğin boyutu 1 gb'tan fazla olduğu için midir bilmem bir türlü işlemi bitiremiyor.

Bunu çözmemin bir yolu var mıdır?

Yardımlarınız için teşekkürler...

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldığınız yedekte problem oluşmuş olabilir. sshtan mı aldığınız yedeği ? sshta boyut vs önemli değildir. taşımadada pek sorun oluştuğunu görmedim. eğer yedek yüklerken yada komutu yazdıktan sonra bir hata veriyorsa buraya yazmanızda fayda var .

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yedeği ssh'den aldım. yüklerken hiç hata vermiyor en son yazılı komut olan enter password: bölümü görünüyor. yükleme yapılırken phpmyadmin'e girip kaç tablo eklendiğine de bakıyorum. Tablo sayısında artış oluyor ama aşırı yavaş ekliyor ve bir türlü işlemi tamamlayamadım. Sunucuya reset atıp tabloları temizledim ve tekrar kurmaya başladım. Şu anda 78 tablo eklenmiş görünüyor ama 10 dakikadır 78. tabloda sabit kaldı bakalım ne olacak..

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
root klasörüne attınız vede oradan çekiyorsunuz büyük ihtimal. bu şekilde sistem özelliklerinizin düşük olması dışında hata oluşacağını sanmıyorum . yükleme sırasında herhangi bir işlem yapmayın ve birde öyle deneyin. yada gece yapın sabahta kontrol edin.

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yedeğin eksik alındığını düşünüyorum. Yedek alma sırasında hiçbir sorun gelmedi ve boyutu 1gb'tan biraz fazlaydı.

Konular: 58.128, Mesajlar: 450.720, Üyeler: 197.115,

Böyle içeriğe sahip bir forumun yedeği sizce kaç gb olur?

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işlemi gece başlatıp sabaha kadar bekledim ve sonuç olumlu oldu.

İlgin için teşekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5