İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stajyer Antalya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Meslek lisesi bilg. prog. bölümlerinin son sınıflarında okuyan Cumartesi ve okulun gönderdiği 3 gün 8-18 saatleri arasında çalışacak. Paspas yapmayı, kahve ve çay yapmayı bilen arkadaşlara ihtiyacımız var :) .

Yaz dönemi gelen stajyer arkadaşlara HTML, C#, CSS, SEO, ASP.NET MVC ve nasihat dersi vermiştik günde 2 saat.

Verilen görevleri üstün bir şekilde yerine getirmeyi amaçlamış stajyer arkadaşlar özel mesaj atabilirler. Kahveleri dökmeden getirmek gibi :) .

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Nereye arıyorsunuz? Bizim bir arkadaş sordu dün. Liseli olması şart mı?

yusuf21

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Dalga mı geçiyorsunuz milletle arkadaşım.Stajyer diyorsunuz kahve dökmemekten bahsediyorsunuz gel benim şirkete çalış bakalım aynı şekilde yapabilecek misin.İnsanları bu şekilde rencide etmeyelim lütfen..Stajyer değil de çalışan arıyorum derseniz daha iyi olacaktır.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Kusura bakmayın geç oldu arkadaşımız iki hafta önce işe başlamıştır.

yusuf biz MVC Razor View Engine ile site hazırlıyoruz sen bile bunun ne olduğunu bilmiyorsun stajer nereden bilip bize yardım edecek.

badboy61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendine hizmetçi arıyor işte. milleti kullanacak.. öğreteceği bir şeyde olsa yanmayacağım..

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok fazla tepki göstermeye gerek yok arkadaşlar sonuç olarak oda bir iş eğitimdende yararlana biliyormuş çalışan arkadaşlar sonuçta buraya illaki webmasterlikle alakalı bir iş ilanı vermek zorunda değiller menü başlığındanda anlayacagımız gibi (İnsan kaynakları, kariyer, webmaster iş ilanları hakkında)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
ordaki sadece bir şaka. adama amma laf etmişsiniz. biraz insaflı olun. iş ilanları da artık daha eğlenceli olmak zorunda, farkına varın bir şeylerin. aranılan eleman da bulunduğuna göre birisi kitleyiversin konuyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5