İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Staminus Intel Core 2 Duo Systems

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu fiyata 20 tane stockladığınıza göre cesur olmalısınız :)

CESUR.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<Soru> Ücret ödendiği taktirde kaç saat içinde root erişimi yapabilirim ?
<Cevap> En geç 12 saat.

<Soru> Ücretler sadece ocak ayı için mi geçerli diğer aylar farklı ücret mi ödeyeceğim?
<Cevap> Ocak ayı içinde sipariş verirseniz ödemeleriniz sabit devam etmektedir.

Intel Core 2 Duo 1.86 RAM: 2048MB HDD: 160GB Traffic: 2000GB 135$

%10 indirimli Fiyatı, web ip adresleri ücretsiz.

(Sunucu ircd desteklemekte absürt izni mevcut.)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi allah daha fazlasını versin

20 stock diyoya
8 tane sattım diyorsun ya
3 arkadaş bu konuya mesaj atsında görelim :)))) bırak bu işleri sen köfte ekmek sat

CESUR.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi allah daha fazlasını versin

20 stock diyoya
8 tane sattım diyorsun ya
3 arkadaş bu konuya mesaj atsında görelim :)))) bırak bu işleri sen köfte ekmek sat

Bu gibi diyaloglara pek girmek istemiyorum eskidende böle çok konuşuyorlardı. Peki arkadaşım sunucu alan şahısları sizinle irtibat kurmasını sağlarsam benden 2 tane xeon sunucu alacak mısın ? : )

3 yıldır bizimle çalışan oldukça sevdiğimiz saydığımız insanlar var. Sadece bu ay içi 10+ sunucu teslimatı yaptım. Core 2 Duo sorarız kendilerine iyinet üyesi iseler mesaj atarlar.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
3 yıldır bizimle çalışan oldukça sevdiğimiz saydığımız insanlar var. Sadece bu ay içi 10+ sunucu teslimatı yaptım. Core 2 Duo sorarız kendilerine iyinet üyesi iseler mesaj atarlar.
staminus makinelerine erişim neden bu kadar yavaş (fdc,layeredtech,netdirekt e göre)
ve spam pm atmayı ne zaman bırakacaksınız?

CESUR.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
staminus makinelerine erişim neden bu kadar yavaş (fdc,layeredtech,netdirekt e göre)
ve spam pm atmayı ne zaman bırakacaksınız?

Saat 4 sıralarıydı sanırım sadece 10 kişiye pm atıldı biri siz olmalısınız online olduğunuz için sanırım. spam pm atmayı ne zaman bırakacaksınız demişsiniz böle bi durum asla söz konusu olmadi bizden 2005 yılından bu yana pm alan bir iyinet üyesi yoktur genelde iletişim eposta yolu ile kurulur. + staminus sunucularının yavaş olduğunu sanmıyorum dünya çapında çok iyi yerlerin staminusla çalıştığını göreceksiniz. dünyadaki çoğu kuruluşların takip ettiği yabancı bir forum var (webhostingtalk) takip edederseniz daha detaylı bilgi alırsınız .

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
staminus çok sağlam bir yer arkadaşlar. Abd lokasyonlu sunucu istiyorsanız eğer tercih edilebilecek ender yerlerdendir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5