İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Standart Cok Acil Canli yasakpara Scripti fulbol, Hentbol ,Voleybol,Baske

firat0268

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar ben canli yasakpara Scripti ariyorum bir kac kisiyle gorustum ama uc kagit disinda bir sey gormedim malesef ... henuz ciddi birini ariyoum elinde duzgun calisan gorunmu guzel olan bir Script varsa lutfen benimle irtibata gecsin internetten bedava Script indirip satmak isteyen uyaniklar ve ya elinde yeni guzel Script bulunup eski ise yaramaz Script vermek isteyenler ve ya eklentileri hentbol voleybol cgibi eklentileri eksiltip hepsini ayri ayri fiyata vermek isteyenler cevap bile vermezsin lutfen .... istedigim duzgun durustce bir Script satacak bana ayni sekildede parasini alacak tabiki fiyatta anlasabilirsek saygilar herkese teklifleri bekliyorum ????
COK ACIL VE SADECE CIDDI TEKLIFLER LUTFEN....ILETISIM MSN ADRESI [email protected]

necati3333

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DOLANDIRICININ TEKİDİR

Merhaba arkadaslar benim düstügüm duruma düsmeyesiniz diye yaziyorum
bu adamda h.sevimoglunun yasakpara scripti mevcut onuda kesin birisinden carpmistir...
bana botlarda hata oldugunu ve kendisinin hollandada yasadigini soyledi tellede aradi zaten.
tr'den bi kisinin kendisini dolandirdigini para gondrerdigini vs. bir suru sey uydurdu
bende inandim dedim hollandadan ariyor bunu yapacak degil ya

botlarda düzenleme yaptım ve önce onu denemek için sahadan botunu full verdim hititbet botunuda hatalı verdim sistemi sahadana çektim adamla msn de görüsürken yapildigini anlayinca birden bire kayboldu ortaliktan aradim acmadi.
şimdi anlamıştır hatalı oldugunu ama banada dönemezdi tabi...

sizden istegim aşagıda nosunu bırakacağım dolandırıcıyla hic bir sekilde iletisim kurmayın

+31 6 85802833
rifat denen şr.siz...

firat0268

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetin faydalari

:))) kim oldugunu bilmiyorum ama dolandirici oldugunu kendin belirtmisin zaten .... kimse bana bir sey hazirlamadi gorustugum bir cok kisi oldu kimseylede henuz anlasamadim cunku gorustugum kisiyler hep senin gibi uc kagitci iste baskalarinin sistemini bana demo olarak gosterip para koparmaya calisiyorlar yazdiklarinin bir kismi dogru dolandirildim evet bir kisi para yola isini yapacam dedi sonra kayip oldu oda bana iyi bir ders oldu ben senin gibi internet kurnazida degilim belkide o kisi sensin bilemiyorum onun icin iftira atmiyacam .... hollandada yasiyorum oda dogru ... hollandada yasamam hic bir arti degil arkadasim burda yasamayi ben tercih etmedim hayat bana tercih ettirdi bende senin gibi kendi vatanimda yasamak isterdim ama malesef degil .... onun icin sen benden daha sanslisin.... son olarakta erkeksen sen eger yaz butun gercek bilgilerini buraya ama herseyini yazmak sartiyla bende yazim ... egerki o kadarda becerekliysen site isinde... ki sanmiyorum ... butun formdaki arkadaslarda sahit olsun bize sen yap siteyi yapmazsan adisin .... bende parani yolamazsam ben adiyim bu kadar basti er meydani buyur .... siteyi yapmiyanada artik para verecek kadarda enayi degilim yani bir kere kandirildim bir dahada olmaz ....

betboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Necati hocam Ben hakansevimoglu öncelikle tesekkur ederım bu konu ıcın yazdıklarınız ıcın benım yazılımıda benım üstümden cok prim yapan varmıs ben pek piyasada ortalıkta dolasmam piyasada cogu yazılım ben yazıyorum ama herkes ben yazıyorum dıye ortalıkta turemıs 1 sene ıcerisinde yaklasık 7 versıyon yazılım yazdım ama ben bunu yaptım sunu yaptım demıyorum kı ıhtıyacım yok buna google baktıgım zaman pazarlanan yazılımların %90 benım yazdıgım yazılımlar nedenı su satarken yada verırken acık kaynak kodla vermıs olmam neyse necatinin dedıgı gibi dolandırılmayın
hakansevimoglu.com

peki millete yazılım verip hatalar sistemde çıkınca ortadan kaybolan kim ?

ahmet.sub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakan sevimoğlu dolandırıcın tekidir hiçbir sözünü tutmaz kendisiyle anlaşırsın 5-6 bin para gönderirsin kimseye vermeyeceğine söz verir ama kendisinde o şeref yok zaten arkandan sana yaptığı siteyi satar ve parayı tam almasına rağmen devamlı sitelerinde eksikler vardır amaç daha fazla para çarpmak

kskonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
yazılımdan anlamıyorsunuz burada klavye delikanlılığı yapıyorsunuz. Piyasada bizden alınan yazılımları alıp kopyalayıp satanlar yüzünden bu şekilde dolandırılıyorsunuz. Yazılımcı olmayan çocuklar bile bu işe girmiş durumdadır. Bu yazılımları aldıktan sonra tabiiki yazılımcınız mutlaka olacak sistemi geliştirecek. Biz yazılım satışından sonra tüm yazılımsal istekleri yaparak teslim ediyoruz. Yazılımdan ve bu işten anlamayan sizlerde ancak buradan yazı yazabiliyorsunuz. Bu isteğinizi sistemi anlamaya verseydiniz bu işi yapanların nerelerde olduğu apaçık ortada..Yorumsuzsunuz yani..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5