İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Standart Penguene Çare İstedğiniz kadar Google 1+ ve Ziyaretçi, Facebook Like ve daha

gedop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Penguene Çare İstedğiniz kadar Google 1+ ve Ziyaretçi, Facebook Like ve daha

Addmefast sistemini keşfedeli 2 gün oldu. İstediğiniz sayfayı sisteme ekleyeyek diğer insanların bunu google 1+ yapmasını sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca twitter takipçisi, facebook sayfa beğenme, Facebook abonesi, google çerçeve takipçisi, pinterest takipçisi, youtube video beğenme, youtube takipçisi, stumbleupon takipçisi, youtube video izletme ve direk ziyaretçi gönderme, digg takipçisi özelikleri var.

Başkalarının sayfalarını beğenerek puan kazanıyorsunuz. Bu puanlarla istediğiniz sosyal medyadan takipçi kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca yetişkin içerik yasak.

Otomatik surf özelliği ile sayfanıza ziyaretçi çekebilirsiniz. Sayfanızın onaylanması gerekiyor.

Ayrıca puan kazanmak için otamatik surf özelliğini açıp puanlarınız kendilinden artabilir.

2-10 arası bir tıklama başı harcanan puan var Ben 2 puan verdiğim zaman yavaş yavaş facebook sayfam beğeniliyor 5 yaptığım zaman ise hızlı 8-9 yaparsanız sayfanız uçar

Bu sistem ile sosyal medyadan kazanacağınız ziyaretçiler penguen pandaya ve diğer google hayvanlarına çare olabilir diye düşünüyorum

Refli Link : http://addm.co/?3NSXMHY
Refsiz Link : http://addmefast.com/

Sitedeki Özellikler
IRAMb.png

hudey yazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yakın zamanda programın eksi yönde sizi etkilediği söylenmektedir.Hatta bazı sayfalar bu nedenle kapatılmaya başlamıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5