İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Star TV’nin Logosu ve Web Sitesi Yenilendi !

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
starlogo.jpg

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere yeni bir yıla girdik ve bu yeni yılda hepinize sağlıklı mutlu bir yıl dilerim.Umarım bu yeni yılda geçmiş yıllara göre kendinize biraz daha şeyler katmışsınız.Şuanda yeni yıla girmiş ve SanalBeyin.NET olarak 2012′deki ilk yazımızı yazmış bulunuyorum.Neyse asıl konumuza gelelim Bildiğniz üzere Doğan grubundan Doğuş grubuna satılan Star televizyon kanalı görsel olarak ilk değişimi logosu oldu. 1 Ocak’tan itibaren yayına girecek olan yeni logo farklı renklerden oluşan şekillerin bir araya geleren yıldız halini alması olarak basitçe tanımlanabilir. Arjantinli bir firmaya yaptırılan logo ekşi sözlükte beğenilmedi. Bende eski logo yeni logo’dan daha güzel şunu da söyleye bilirim ki daha güzel bir çalışma ortaya çıkabilirdi. Birde bakalım Televizyon ortamında nasıl ? Neyse mutlu yıllar Türkiye !

Ama ne yalan söylim web sitesinin yeni arayüzü çok çok hoşuma gitti

Kaynak: http://sanalbeyin.net/star-tvnin-logosu-ve-web-sitesi-yenilendi/

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Star TV Muhteşem Yüzyıl'ı da aldı. Bu sene daha iyi olur bence.

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Star TV el değiştirmesiyle çok büyük işlere imza atmaya başladı. Logolarını çok beğendim ama web siteleri daha iyi olabilirdi...

Web sitesi değişir, önemli olan logo bence. Logo da herşeyi anlatıyor, harika gerçekten. :)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Kanal D'den Kuzey Güney'i alıp Salı Gününe, TNT'den de Kurtlar Vadisi Pusu'yu alıp Perşembe gününe koydular mı, Star tutar.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bir çocuk sevdim ve Muhteşem yüzyıl'ı aldı diye biliyorum. Ana haberde ve reklam kısımlarında değişimler oldu. Uğur dündar'ı yayında göremiyoruz. Reklama geçerken ve yayına girerken efektler iyi olmuş. Başka kanallarda ''Yeni Star Tv'' sloganıyla reklamlarını görüyoruz. Bu da bilmem nedir ama yeni bir reklam anlayışı mı yaygınlaşıyor sorusunu akıllara getiriyor. Çünkü bir kanalın bir başka kanalda reklam vermesi vb. durumlar enteresan. Logo hoşuma gitti ama. Biraz incelersek kanalı eski kanal 1'e birazda kanaltürk'e benzettim ben. Yine de hoş. Merlin'i türkçe olarak sabah gördüm bu da hoşuma gitti. Başarılar star...

onlineci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni logosu tek kelimeyle iğrenç eski logosu bence daha basarılı duruyor bence daha iyisi yapılabılırdı.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Çok daha iyisini yapabilirdim. Keşke bir irtibatımız olsaydı.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Yaptığın diğer iyinet yılbaşı logosunu görseler senden başkasını aramazlardı :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Arkadaş rus tv deyince bende russian ve benzeri aramalarda bu logoya ulaştım. Star bambaşka bir kanal olmuş...

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaş rus tv deyince bende russian ve benzeri aramalarda bu logoya ulaştım. Star bambaşka bir kanal olmuş...

Ben pek beğenmedim daha iyi olabilirdi bence Türkiyede çok çok güzel grafik yapan kişiler var.eminim onlar daha güzel yapardı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5