İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stoğum olduğu sürece paypal alıyorum ve satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paypal alan , satan elindeki paypalı TL'ye çevirmek isteyen arkadaşlar.. Hesabımda para olduğu sürece bu işi yapıyorum..

Fiyat için ;

Almayı veya satmayı düşündüğünüz miktarı belirten bir pm atarak benden fiyat isteyebilirsiniz..

Ödeme şekli: Şu an için sadece İşbank - Nesine - Çok yakında İPÇ

An itibariyle alınacak PP Miktarı: Alım YOK
An itibariyle PP Stoğu: 297$

Not: Msn adresimi eklediğinizde lütfen pm ile kendi msn adresinizi belirtin ki sizi teyit edeyim..

Msn: [email protected]

Cep Tel: *** ( Pm'le ulaşamazsanız çaldırın veya arayın lütfen )

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu günceldir..Konumu sık sık güncellemekteyim..

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sizinle anlaşamamıştık sanırım.. Şu anki güncel stok 357$

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler.. 297$ kaldı alacaklara duyurulur satışlarımız devam ediyor..

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kuralları oku
rapor edildin

Rapor edende sensindir :alkış: Ama sana şunu söyliyim beni bilen biliyor sen rahat ol o konuda ;) Konuyuda polemik boyutuna getirip,baltalama gibi bir lüksünde olmasın ki olursada seviyene inip de konuyu lastik gibi uzatmam bunada emin ol :şekil:

P

pozitif06

Misafir
DiKKAT !

Rapor edende sensindir :alkış: Ama sana şunu söyliyim beni bilen biliyor sen rahat ol o konuda ;) Konuyuda polemik boyutuna getirip,baltalama gibi bir lüksünde olmasın ki olursada seviyene inip de konuyu lastik gibi uzatmam bunada emin ol :şekil:

arkadaşım kural tanıman gerekli...

forumda satış yapman için gerekli şartları taşımıyorsun...

Paypal Kategorisi Sabit Kural!

"Paypal alım-satımı yapmak isteyen kullanıcılar en az 3 aylık üye olmalıdır veya en az 200 mesaj yazmış olmalıdır.

Yukarıdaki özellikleri taşımıyorsanız, açtığınız konular silinecektir. Tekrar tekrar açılmaya çalışıldığında ise süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız."

Moderatör...

ByEdGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayırlı Satışlar :harika:

Teşekkürler hocam eyvallah..

arkadaşım kural tanıman gerekli...

forumda satış yapman için gerekli şartları taşımıyorsun...

Paypal Kategorisi Sabit Kural!

"Paypal alım-satımı yapmak isteyen kullanıcılar en az 3 aylık üye olmalıdır veya en az 200 mesaj yazmış olmalıdır.

Yukarıdaki özellikleri taşımıyorsanız, açtığınız konular silinecektir. Tekrar tekrar açılmaya çalışıldığında ise süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız."

Moderatör...

Konunun açılış tarihine bir bak istersen..Bir işlem yapılması gerekiyorsa bu kimseye düşmez moderatörler gereken işlemi yapar zaten sen rahat ol ;) Bu konuyu iredelemek şimdi mi aklına geldi arkadaş.. Ayrıca böyle bir kuralın neden oluşturulduğunu veya niçin oluşturulmuş olacağını biraz iredele istersen diyecem ama eğer öyle bir düşünceye sahip olsaydın buradaki konuya böyle bir yorum yapmazdın..Bundan sonra yaptığın yorumlara cevap verilmeyecektir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi