İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

stompay debit card

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almayı düşünüyorum ve yabancı forumlarda okuduguma göre amerikaya kart direk gidiyormuş.. orda bi kaç tanıdıgım var onların adresini verme şansım olucakmı malum site ingilizce ben pek anlıyamıyorum ona göre plan yapıcamda... bu konuda bilgili kimse varmı??

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
almayı düşünüyorum ve yabancı forumlarda okuduguma göre amerikaya kart direk gidiyormuş.. orda bi kaç tanıdıgım var onların adresini verme şansım olucakmı malum site ingilizce ben pek anlıyamıyorum ona göre plan yapıcamda... bu konuda bilgili kimse varmı??

bence turkiyeye iste.cunku bana 24 gunde geldi.cok beklemezsin.

C

C0mplicat3d

Misafir
DHL Kargo var onu seçersen kısa zamanda sorunsuz gelir. Tabi 35$..

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
?

Tamamda bu site butün debit kartlar için geçerlimi.. Stormpay mastercard debit mi veriyor?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
pacey666' Alıntı:
Tamamda bu site butün debit kartlar için geçerlimi.. Stormpay mastercard debit mi veriyor?
evet maestro veriyor. her banka uluslararası kartları kabul etmediğinden eden bankalar o listede var.

A

amaan

Misafir
Her hangi bir banka atm sinin önünde sağında solunda ekranında bilumum çevresinde maestro simgesi gördüğün anda sokabilirsin debitini :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5