İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

stormpay de gelen paranizdaki kesintiyi yari yariya azaltmak istermisiniz?

B

blade1978

Misafir
gösterdiğin iyi oldu bende bu mektup neye benziyor diye merak ediyordum.bana bu mektup bir türlü kısmet olmadı gelmesi adamlar 5 kere yolladılar ama neden gelmediğini kimse bilmiyor.ayrıca benim durumumda olanlarda az değil.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade1978' Alıntı:
gösterdiğin iyi oldu bende bu mektup neye benziyor diye merak ediyordum.bana bu mektup bir türlü kısmet olmadı gelmesi adamlar 5 kere yolladılar ama neden gelmediğini kimse bilmiyor.ayrıca benim durumumda olanlarda az değil.

Bilmiyorum sebeb ne ama ben uye olduktan sonra 20 gun bile olmadi hemen geldi posta.Senin telefon onaylanmismiydi.Eger onaylandiysa Ptt ye gidip hic arastirdinmi?

B

blade1978

Misafir
evet telefon kayıt olduğum gün onaylandı.ptt gitmemiz gerekiyormu yani adrese teslim ediliyor diye biliyordum...

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade1978' Alıntı:
evet telefon kayıt olduğum gün onaylandı.ptt gitmemiz gerekiyormu yani adrese teslim ediliyor diye biliyordum...

evet ama adresde filan bir yanlislik filan belki olmustur diye soyledim.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar uye olanlardan zarflari gelen yok mu?

B

blade1978

Misafir
4 aydır bekliyorum zarfı 11 ekimde satın aldım 4 ay oldu zarf gelmedi

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim 16 gün oldu , bekliyorum inşallah bayramdan sonra gelcek diye tahmin ediyorum. bu arada blade kardeş 3 ay olmuş bence ptt ye gidip böyle bir posta var mı diye sor

B

blade1978

Misafir
artı 4 kerede tekrar yolladılar zarf bitane değil gidersem bir çuval zarfla geri dönerim herhalde.ehuhuuhu

H

HeeySen

Misafir
rs635' Alıntı:
benim 16 gün oldu , bekliyorum inşallah bayramdan sonra gelcek diye tahmin ediyorum. bu arada blade kardeş 3 ay olmuş bence ptt ye gidip böyle bir posta var mı diye sor

merhaba arkadaşım, ben de netiba sertifikasına kayıt yaptıralı 16 gün oldu inş dediğin gibi bayramdan sonra gelmesini bekliyorum gelmezse soluğu PTT de alırım vala :D neyse.. bkz imza

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayram tatili bitti artik zarflar gelir...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ptt ye giden ve alabilen varmı arkadaşlar?

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bugün itibari ile bende NETIBA oldum
ve stormcilckten artık daha çok kazanacağım bugün bir baktım 30 tane ve para miktarları daha fazla

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
cakkas' Alıntı:
evet bugün itibari ile bende NETIBA oldum
ve stormcilckten artık daha çok kazanacağım bugün bir baktım 30 tane ve para miktarları daha fazla
ne zaman başvurmuştun?

B

blade1978

Misafir
bugun ptt dağıtım yerine gittim.böyle bir zarf gelmediğini söylediler.yani 4 ay bekledikten sonra bu cevabı almak bana çok koydu.arkadaşlar benim yaşadığım yer dağ başıda değil ama neden gelmiyor anlamıyorum.

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rs635' Alıntı:
ne zaman başvurmuştun?

ben aralık
24 ünde üye oldum bugün araya bayram da girdi 22 günde geldi

adamlara mesaj atmıstım ne zaman gelir diye stormpaydan kart isteyeceğim filan dedim

16-18 gün dediler bana ama 22 günde geldi çok sükür

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bugün aldım sertifikamı bilgilerinize.

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tulas refın olarak sayende aldım sertıfıkamı bende azonce verdıgın tum bılgıler ıcın cokcok tesekkuru bır borc bıldıgımı bılmenı ısterım ;)

img00375rj.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi