İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

stormpay de gelen paranizdaki kesintiyi yari yariya azaltmak istermisiniz?

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NET-İBA SERTİFASI NASIL ALINIR?

arkadaslar bilenler biliyordur ben bilmeyenler icin yaziyorum.zaten bu soyleyeceklerim stormpay e login olunca ana sayfada yaziyor.net-iba setifikasina sahip olanlar stormpay hesaplarina para aldiklari zaman 0,69$+%6 kesinti yerine sadece 0,39$+%2,9 kesinti oduyorlar.net-iba setifikasinin sagladigi fayadalar bunlada bitmiyor.stormpay in sagladigi linklere tiklayarak para kazandiran stormclix bu sertifika sahiplerine daha cok link cikiyor.diger bir faydasi ise stormpay deki paramizi kendi banka hesabimiza cekebiliyoruz.bu sertifikanin 1 senelik ucreti 20 $ zaten bu paranin cok daha fazlasini kesintilerdeki farktan size kalacak olan para cikartiyor.bu sertifikayi almak icin http://www.netiba.com/ buraya tiklayip register a tiklayin.sonra acilan sayfada continue butonuna tiklayin.karsiniza 3 secenek gelecek onlardan ortadaki 1 Year Email Certificate olani secip continue butonuna tiklayin.sonra uyelik formunu doldurup create account butonuna tiklayip hesabinizi acin.uyelik formunda stormpay e-mail yazan yere hata kesinlikle yapmayin vede adres ve telefon bilgileriniz dogru olsun .hesabiniz 3 asamada onaylaniyor.1.size gelen maildeki linkle hesabinizi onayliyorsunuz.2.size amerikadan telefon aciyorlar.iste net-iba setifikasina muracat etmissiniz onayliyormusunuz diye.evet deyin kafi.3.ev adresinize posta yoluyla bir sifre zarfi geliyor.onun icindeki pin kodunu siteye loin olup yazdiginizda hesabiniz aktif oluyor.yani stormpay hesabinizin status bolumunde unveryfied degilde net-iba certificied yazar.ayrica bu sertifikaya sahibim yani yaptigim bir seyi anlattim.saygilar.asagidaki ekli resme bakabilirsiniz.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amerikadan telefon etmeleri ve posta yolu ile pin kodunu göndermeleri yaklaşık ne kadar süre alıyor?

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DoLLy' Alıntı:
Amerikadan telefon etmeleri ve posta yolu ile pin kodunu göndermeleri yaklaşık ne kadar süre alıyor?

telefonu ue olduktan sonra 3 gun icinde acarlar.posta uye olduktan sonra 15-20 gun icinde gelir.

B

blade1978

Misafir
2 aydır pin kodunu bekliyorum hala gelmedi bir çok kere e-mail attım cevap yazıyorlar ama pin kodunun gelmesini hızlandırmıyor bu.ben umidi kestim bu saaten sonrada gelmez.20$ riske atmayın bence...

H

HeeySen

Misafir
Riske girme demişssin ama..

ben burdaki yazıyı okumakta geç kaldım başvuruyu yapmıştım bile.. napalım postacının yolunu gözlicem artık yapcak bişi yok :) Hımm bu arada ben irtibat telefonuna kendi cep numaramı yazmıştım acaba ararlar mı o da bi soru işareti ???

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade1978' Alıntı:
2 aydır pin kodunu bekliyorum hala gelmedi bir çok kere e-mail attım cevap yazıyorlar ama pin kodunun gelmesini hızlandırmıyor bu.ben umidi kestim bu saaten sonrada gelmez.20$ riske atmayın bence...

arkadasim ben uye olduktan 20 gun sonra geldi posta(pin kodu).sirket profosyenel.bence sende baska bir problem olmustur.

B

blade1978

Misafir
hayır problem yok adresi verdim gelmesi için bütün duaları ettim sence başka ne yapmalıyım.20$'ı geri de verirlermi acaba

H

HeeySen

Misafir
beni tlf ile aramadılar ama Phone Status Verified diyo. Acaba normal mii ?? resim ekte ..

B

blade1978

Misafir
o formalite telefon etmeleri. ama en önemlisi mektubun gelmesi.oda bana geleceği yok.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HeeySen' Alıntı:
beni tlf ile aramadılar ama Phone Status Verified diyo. Acaba normal mii ?? resim ekte ..

tamam senin telefon verified olmus.sen postayi bekle simdi 20 gune kadar gelmesi lazim.

H

HeeySen

Misafir
ok. tşk ederim. Sertifika bana gelirse forumda bu konuyu yine dile getiririz. güvenilir olup olmadığı açısından...

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaslar 12 daily den 1 odeme daha aldim ve gordugunuz gibi bu sertifikaya sahip oldugum icin kesinti yari yariya azaldi.ayrica yine resimde gordugunuz gibi stormpay debit card satin aldim gelince deneme amacli para cekecem ve sonucu burdan duyuracam.
http://img439.imageshack.us/img439/4296/adsz5yt.jpg

H

HoBaa

Misafir
diyelım bunu kullanmadık.

300 dolarlık kazancımız var.Bunun kac parası kesılıcek.

Bide Çek ne kadar surede gelıyor.

VE NASIL bozduruyoruz.

basvuru ıcın kredi kartı gerekıyormu ?

http://www.12dailypro.com/ sayfasındaki
Payout Details: E-GoldStormPay
Your site name (enter 'None' if you don't have a site):

buralara ne yazılmalıdır.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam...

HoBaa' Alıntı:

VE NASIL bozduruyoruz.

Genelde %10'a yakın bir kesinti oluyor...(tam olarak emin olamasamda) Çek geldikten sonra zaten bozdurmak sorun olmuyor tabi bozmak içinde bir komisyon vermek gerektiğini unutmamak lazım :) Bu arada stormpay'e para yatırmak istiyorsan kredi kartı kullanmak zorundasın yada bir aracı bulup hesabına transfer yaptırabilirsin..

Payout details : Ödeme detayları oluyo
e-gold kullanıcaksan e-gold numaranı
stormpay kullanıcaksan : e-mail adresini yazacaksın(stormpayin kayıtlı oldugu mail)
Your site name (enter 'None' if you don't have a site): Sitenin ismini istiyor ( eğer siten yoksa none yaz diyor forma)..

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizde bekliyoruz netıba ya üye olduk sagolsun tulas kardesimi yardım etti

telefon açarlar mı bilemiyorum ama insallah mektup gelir

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün ben bir mesaj atmıstım netıba ya
adamlar 16- 18 gün içinde bir postanın geleveğini söylüyorlardı

henüz aramadılar

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HoBaa' Alıntı:

VE NASIL bozduruyoruz.

arkadasim netiba sertifikan yoksa kesinti 0.69$+%6 oluyor bilgine. yani 300 $ icin 300 un %6 si=18$ yapar.18$+0.69$ toplam 18.69$ kesilir.
ayni miktar paran net iba sertifikasina sahipsen(0.39$+%2.9) 300$ icin % 2.9=8.7$ yapar.8.7$+0.39$=9.09$ yapar.gordugunuzere yaridan da fazla fark ediyor.
cek hic istemedim bundan dolayi cevap veremeyecegim.diger sorularina arkadas cevap vermis zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5