İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

stormpay ime 200 dolar odeme lazim karsiliğinda türk havale

Y

yasam

Misafir
stormpey icin 200 dolar lazim karsiliğinda yapikredi den hemen yollayabilirim . isbankasida olabilir.. saygilar

S

SuperMP3

Misafir
moderatör notu:mesajlarda mail yazmak kurallar gereği yasak

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@supermp3
mail yazan varmi?dikkatli bak.ok?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tulas o mesajı yazdıgında üstteki msjda moderatör tarafından editlendiği belirli diğildi sanırım tulas o yüzden msjı yazdı ve burda msn adresini veren sanırım supermp3 oluyor... umarım doğru mantık yürütüp tartışmanın ilerlememesini sağlıyabilmişimdir...

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben o mesaji super mp3 bana mail adresi yazmak yasak dedigi icin yazmistim.gordugunuz uzre mail adresi yazmamistim msn ile goruselim dedim buda foruma uygun cunku msn lerimizi zaten profilimize ekleyebiliyoruz.moderator o mesaji ben cevap yazdiktan sonra editlemis. :)

B

Baria

Misafir
Bu arada arkadaş para işini halleti sanırım konuyu uzatmaya gerek yok

Bana saçma geliyor bu mail olay :) MSN adresim ha buraya yazmışım ha profilime sonuçta birşey deyişmez

MSN: MSN ADRESIM

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Baria' Alıntı:
Bu arada para işini halleti sanırım konuyu uzatmaya gerek yok

Bana saçma geliyor bu mail olay :) MSN adresim ha buraya yazmışım ha profilime sonuçta birşey deyişmez

MSN: MSN ADRESIM
Forum kuralarından alıntı:
Kod:
Forumlarda kisiye ozel bilgilerinizi paylasamazsiniz, email, telefon numarasi, adres vb.. bilgiler forumda sadece ozel mesaj (PM) yolu ile paylasilabilir.
burdaki amaç insanların rahatsız edilmesinin önüne geçmek. bu arada tulas supermp3 sana uyarıda bulunmadı kendi msn adresini yazmıştı, silindi sende üstüne alınmışsın olan olay bu yanlış anlaşılma olmasın....

B

Baria

Misafir
tamam amaç insanları rahatsız etmemek. rahatsız olucak insan yazmasın buraya e-mail adresini olay bitsin.profilde gorebiliyor zaten e-mail adresini kaldırsınlar o zaman profildeki bilgileri özel mesaj yoluylan yaparlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5