İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormpay Kafayı Yedi - oldu hesaplar void

Y

yasam

Misafir
ödemeniz her şekilde gercekleşir.. stormpay bişeyi ispat edemez imzam yok sunucta calinti biri yapmis legalpara edebilirim kalkip benimle 500 dolar icin ugrasacaklarsa ugrassinlar ki benim bankaci tanidiklarim war.. ödeneceği kesin.. basvuran herkez parasini alir..

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasam' Alıntı:
ödemeniz her şekilde gercekleşir.. stormpay bişeyi ispat edemez imzam yok sunucta calinti biri yapmis legalpara edebilirim kalkip benimle 500 dolar icin ugrasacaklarsa ugrassinlar ki benim bankaci tanidiklarim war.. ödeneceği kesin.. basvuran herkez parasini alir..
bunu nasıl yapacağımızı ve nereye başvuracağımızı anlatırmısın.mesela ben işbanksaıyla çalışıyorum.bunu hangi servisten yaptıracağım ve ne diyeceğim.yanıtlarsan sevinirim.tşk

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Olay bankada cozumlenen birsey degil Visa/Mastercard'da cozumleniyor. Oyle harcamalari yapiyim yapiyim sonra chargeback olsaydi ne guzel olurdu.

Y

yasam

Misafir
mrb

deathpan1' Alıntı:
bunu nasıl yapacağımızı ve nereye başvuracağımızı anlatırmısın.mesela ben işbanksaıyla çalışıyorum.bunu hangi servisten yaptıracağım ve ne diyeceğim.yanıtlarsan sevinirim.tşk

şimdi diyelimki senin limitin 500 milyon stormpay e 300 milyon yatirmişsin kredi kartinla gidiyosun ekstren warsa onla yoksa ekstereni bankadan cikartabilirsin. sonra orda sana boş bi kağit veriyorlar ben harcama yapmadan kredi kartimdan alişveriş yapilmiş internet üzerinden diye sikayet etmek istiyorum diceksin. müşteri temsilcisi yardimci oluyor ordaki.. form a odeme tarihleri miktarlarini yazip benim tarafimdan gercekleşmemiştir gereğinin yapilmasini arz ederim diyosun bu durumda ya kredi kartini iptal ettirebilirsin yada internete kapatirsin.. paran 1-2 hafta icinde yeniden hesabina yatiyor.. tahminimce sp account un frozen olur baska da bişe olmaz parayi alirsin.. ( gittiğinde bi alisveris icin denedim limitim yetmedi bahanesi iyi olabilir nerden anladiniz diye soru gelebilir , gelmeyebilirdi amac rezil olmamak ama işini yapip formu genel merkeze yollicaktir banka. )

D

dnturkey

Misafir
yasam' Alıntı:
şimdi diyelimki senin limitin 500 milyon stormpay e 300 milyon yatirmişsin kredi kartinla gidiyosun ekstren warsa onla yoksa ekstereni bankadan cikartabilirsin. sonra orda sana boş bi kağit veriyorlar ben harcama yapmadan kredi kartimdan alişveriş yapilmiş internet üzerinden diye sikayet etmek istiyorum diceksin. müşteri temsilcisi yardimci oluyor ordaki.. form a odeme tarihleri miktarlarini yazip benim tarafimdan gercekleşmemiştir gereğinin yapilmasini arz ederim diyosun bu durumda ya kredi kartini iptal ettirebilirsin yada internete kapatirsin.. paran 1-2 hafta icinde yeniden hesabina yatiyor.. tahminimce sp account un frozen olur baska da bişe olmaz parayi alirsin.. ( gittiğinde bi alisveris icin denedim limitim yetmedi bahanesi iyi olabilir nerden anladiniz diye soru gelebilir , gelmeyebilirdi amac rezil olmamak ama işini yapip formu genel merkeze yollicaktir banka. )

bu resmen dolandırıcılıktır. kendi suçunu başkasının üzerine yüklüyorsun. belki o parayı geri alırsın ama sana yar olmaz o para. acısı elbet çıkar.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yasam' Alıntı:

İmzanın olmaması birşey ifade etmiyor. Ben kendi ellerimle slipini imzaladığım işlem için itiraz ettim ve parayı geri aldım.
Benim mesleğim banka ve finans işleri bildiğimden söylüyorum bu yuzden butur heveslere çok kapılmayınız. Paranızı alamama ihtimaliniz çok yüksek. Olur işlem için itiraz ettiğinizden bikaçgun sonra para kartınıza iade edilecek ve soruşturulacak ve uygun bulunmazsa para kartınızdan faiziyle geril çekilecek. Hyip sitelerine kredi kartıyla para yatırılmış olsaydı alma ihtimali yüksek olurdu ama SP için işiniz zor benden söylemesi.

Y

yasam

Misafir
.

dnturkey' Alıntı:
bu resmen dolandırıcılıktır. kendi suçunu başkasının üzerine yüklüyorsun. belki o parayı geri alırsın ama sana yar olmaz o para. acısı elbet çıkar.

sen sp nin ne sekilde hyipleri blockladiğini hyiplere giden paralari geri hesabimiza gecmediğini biliyomusun ki ? adamlar resmen dolandiricilik yapti. susup keske yatirmaydim demekdense bu adamlarin terbiyesizliğinin karşiliği verilebilir. bugun claim e hyiplere yatan paralarimi geri istiyorum die msg attim denied oldu.. ben bildigimi yaparim isteyen istediği şeye inanir..
Saygılar

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bütün hyip ve autosurf sitelerinde şartnamelerde veya sss lerde bir madde kesinlikle bu işin garantisi olmadığını belirtir. siz bunu göze alarak para yatırırsınız. stormpay bu olaylarda aracı kurum olduğu için çektiği paraları bloke ettirme ve iade etmeme hakkına sahip ki buda şartnamesinde yer almakta. bu şu anlama geliyor ya paranızın üzerine soğuk su içersiniz veya sp ninde sitesinde belirttiği incelemenin bitmesini bekleyip paraların sahiplerine iade edileceği günü dört gözle beklersiniz. bunun dışında bankalar aracılığı ile yapılacak işlemlerde (ödemeyi inkar etme gibi) sp nin gündeminde, bu tür uyanıklıklara karşı önlemini almış olacaktır.

D

dnturkey

Misafir
yasam' Alıntı:
sen sp nin ne sekilde hyipleri blockladiğini hyiplere giden paralari geri hesabimiza gecmediğini biliyomusun ki ? adamlar resmen dolandiricilik yapti. susup keske yatirmaydim demekdense bu adamlarin terbiyesizliğinin karşiliği verilebilir. bugun claim e hyiplere yatan paralarimi geri istiyorum die msg attim denied oldu.. ben bildigimi yaparim isteyen istediği şeye inanir..
Saygılar

senden daha iyi bildiğim kesin hesabımaza ödeme alamadığımız.
ama ben bu riski göze alarak paralarımı yatırdım. tr.st zaten açıklamış stormpay inde senin para yatırdığın surf hyip sitelerininde üyelik sözleşmelerinde kesinlikle garantisi olmadığını yüksek riskli olduğunu belirtir ve sen bunu onaylarsın. istemiyorsan para yatırmazsın. sen bu yaptığın sadece aldatmacadır. ve açığa çıkarsa bi şekilde fazlasıyla cezasını çekersin.

herkes hakettiğini bulur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5