İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormpay Kafayı Yedi - oldu hesaplar void

S

SuperMP3

Misafir
stormpay tüm hyip ve autosurfleri banladığı gibi milleti,n hesapğlarnı da eksiye düşürdü. ne bok yiyior anlamış değilim. Void diye mailler geliyor ve - olmuş hesabınız aynı durumu yaşayan varsa yazabilier mi bu ne iştir milleti mi sömüryor bunlar. ayrıca sanal kartta sabah +30 oluyor benim bakiye akişam giriyorum -30 olmuş. çeken yer ise stormpay

K

kahvenet

Misafir
bendede aynı durum var.
30.01.2006 WWW.STORMPAY.COM CLARKSVILLE 23,00 30,47
-30 olarak görünüyor. ayrıyeten siteye 1 saattir giremiyorum
(not:hesabım netiba verifed'lı)

G

Geveze.at

Misafir
Stormpay hyip sitelerinden tamamen cekiliyor. Hyip hesaplari donduruldu.
Stormpay maci bitirdi bence.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hyipten cekildi demek cok sacma olur cunku osaman nerden kazancak bu adamlar sırf onun için urasıolar saten bence eski haline gelecek

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelirlerinin büyük bi kısmı hyipde evet... ama bağımlıda diğiller.. bu onların hesap yaparak vericekleri bi karar gerçi para trafiği en çok hyiplerde onlarında tradikden çok fazla kazandıgını hesaplarsak... ama tabi kapanan her hyipde okadar claime cevap vermek incelemek bunların hepsi gider... oturup düşünmüşlerdir 2side olabilir bence...

D

dnturkey

Misafir
walla kötü olur bu kararlarından vazgeçmezlerse.

bütün planları stormpaye göre yapmıştık. netiba sertifikamız daha dün geldi.

bakalım olmazsa emo ya geçecez napalım. ama emo yu da kullanan sadece 12dailypro var diğerleri napacak bilmiyorum..

G

Geveze.at

Misafir
SLaYeR' Alıntı:
hyipten cekildi demek cok sacma olur cunku osaman nerden kazancak bu adamlar sırf onun için urasıolar saten bence eski haline gelecek
Millet 10$ icin claim yaparsa olacagi bu. Adamlar onun icin ugrasmiyorlar. Tamamen HYIP lerden cekilmek icin ugrasiyorlar.
Bir HYIP ten düzenli ödesede en az 50 tane claim geliyor. Böyle olunca teker teker hesaplari dondurdu

D

dnturkey

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Millet 10$ icin claim yaparsa olacagi bu. Adamlar onun icin ugrasmiyorlar. Tamamen HYIP lerden cekilmek icin ugrasiyorlar.
Bir HYIP ten düzenli ödesede en az 50 tane claim geliyor. Böyle olunca teker teker hesaplari dondurdu

teker teker değil hepsinin bi anda hesabını dondurdu :)

eğer bu kararından vazgeçmezse stormpay çok büyük bir kullanıcı kitlesini kaybedecek....

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence hyiplerden kazandığı paraların yanında claimlerle uğraşmak onlar için zor olmasa gerek. Belkide bu 2 gunden beri siteye yapılan saldırılardan korunmak ve istemedikleri şeylerin olmasını engellemek için tum hesapları bu hale getirmişte olabilirler. Bide bişey sorucam stormpay bu saldırılara nasıl oluyorda engel olamıyor peki. Şimdi karşı tarafın insafınamı kaldılar nezaman saldırı kesilirse site ozamanmı açılacak hiçmi ellinden bişey gelmiyor stormpayin??

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede dnturkeye katılıorum, zaten müşteri toplamak için hyip sitelerinde sadece storm pay kulanılmasını zorunlu kılmıstı en son bunu yapan kişi şindi neden hyip sitelkerinden çekilsinki?

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
I agree what is needed is accurate and definitive information.
Hopefully in the next 6-10 hrs maybe sooner we'll know more.

No reliable information available, and fear and panic is allowed
in. Let's just wait for a reliable source to update us and take it
from there.

baska bi forumdan aldım
burda diyorki özetle
6-10 saat içinde site geri donecek tamamen guvenilir kaynaklardan bilgi dedininlmiştir

S

SuperMP3

Misafir
site geri döner ama hyişp paraları uçtu. 12dailiy i bile suspent ettiyse diğer hyipleri unutun siz. bir azn önce claim isteyin ve stormpaydan elinizi tamamen çekin. dolandırıcının büyüğü stormpay onayszı paralar çekmiş benim hesaptan ayrıca hesaplar nasıl - ye düşüyor ona anlam veremiyorum. -2,5 şu an hesabım yabancı forumalrda baktım -3000 dolar olanlar var. yani adamın içerde 3 bin vardı onu cepliyor birde adamı -3000 e düşürüyor. 6000 kitliyor yani.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ingilizce zayif biraz galiba, orada yazan sey

Daha fazla aciklayici bilgiye ihtiyac var, onumuzdeki 6-10 saatte "belki" daha net bir bilgi edinebiliriz. O zamana kadar panik ve korku olacak sanirim ve hicbir guvenilir bilgilendirme yok. Oturup bekleyelim.

C

C0mplicat3d

Misafir
Stormpay daha çok müşteri toplamak için sadece sp kabul edilecek demedi..
Biraz policy i okusanız anlardınız zaten.. Orda eklenen kısımın özeti:

Malum sitelerde (hyip,surf,exchange) Yüksek miktarda yasa dışı işlemler görüyoruz.. Bu gibi sitelerde parayı geri almamıza ragmen %10 komisyon için 2000$ yatılıyor ve komisyonu diger sanal bankalara talep ediyorlar..

C

C0mplicat3d

Misafir
+ Stormpay parayı kredi kartınızdan hemen çekmez sadece o paraya el koyar. Herhangi bir yasa dışı işlem görülmedigi taktirde parayı tamamen alır. Void durumuna düşen işlemlere paralar 3-4 gün içinde ödeniyor. Eger sen hesabına kredi kartıyla 500$ eklemişsen ve bunu bir yere göndermişsen hesabın 0$ kalmış ise Stormpay parayı sana geri iade ettignde tabiki bunu - ye düşürür. ama yolladıgınz para alıcıda kalır. Lütfen bilmeden yada düzgün birşeyi okumadan yorum yapmayın.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Stormpay açıldı ve hesabıma baktığımda hersey normaldi sizinkiler ne durumda?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5